Kinga Różyńska zagra w Grot Budowlanych! 

Autor: Redakcja Budowlani

Kinga Różyńska zagra w Grot Budowlanych! 

W sezonie 2023/24 obok Małgorzaty Lisiak i Marty Pol na środku siatki będzie występować 25-letnia wychowanka KS Pałacu Bydgoszcz - Kinga Różyńska. 

Urodzona w Drawsku Pomorskim zawodniczka przez sześć sezonów reprezentowała barwy klubu z Bydgoszczy. Na najwyższym szczeblu polskiej ligi rozegrała do tej pory 89 meczów zdobywając 393 punkty z czego 110 punktów zanotowała w elemencie bloku. Na swoim koncie ma także 3 medale Mistrzostw Polski Juniorek - 1 brązowy i 2 srebrne oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetek i przede wszystkim złoto zdobyte na Mistrzostwach Polski U-23. Kinga występowała także w młodzieżowej reprezentacji kraju, z którą zajęła 6. miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorek. 

- Bardzo się cieszę, że stanę się częścią zespołu Budowlanych. To dla mnie ogromne wyróżnienie i dam z siebie wszystko, aby pomóc drużynie osiągnąć wyznaczone cele. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy spotkamy się na hali! Do zobaczenia - mówi Kinga Różańska, nowa środkowa Grot Budowlanych. 

- Cieszę się, że do naszej drużyny dołącza zarazem młoda jak i już posiadająca duże doświadczenie w lidze siatkarka. Wierzę, że w naszym zespole dalej będzie rozwijać swoje umiejętności i będziemy mogli na nią liczyć w polskiej lidze oraz w europejskich pucharach - mówi Marcin Chudzik, prezes Grot Budowlanych Łódź.

  

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni