Komplet na przyjęciu! 

Autor: Redakcja Budowlani

Komplet na przyjęciu! 

Obok Jeleny Blagojević, Pauliny Damaske oraz Karoliny Drużkowskiej w gronie przyjmujących na sezon 2024/25 zobaczymy Aleksandrę Wójcik. 

Nowa przyjmująca Grot Budowlanych Łódź ma za sobą występy w pięciu polskich klubach na poziomie seniorskim -  w Legionowie, Muszynie, Łodzi, Radomiu oraz Kaliszu. W minionym sezonie Ola zadebiutowała w lidze węgierskiej. Reprezentowała barwy drużyny Szent Benedek RA. Na swoim koncie ma złoto i dwa brązowe medale TAURON Ligi. 


- Bardzo się cieszę, że wracam do Łodzi. Mam z tym miastem dużo wspaniałych wspomnień, a teraz czas na nowe z zespołem Budowlanych. Cieszę się, że będę częścią naprawdę mocnego i wyrównanego zespołu. Dam z siebie wszystko by razem z Budowlanymi odnieść w tym sezonie sukces. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie nowego sezonu i wspólne emocje. Do zobaczenia na hali! - mówi Aleksandra Wójcik

- Cieszę się, że Ola wraca do polskiej ligi i zagra w naszym klubie. To doświadczona siatkarka i wierzę, że to zaowocuje w trakcie rozgrywek. Na przyjęciu zapowiada się ciekawa rywalizacja - połączenie młodości z doświadczeniem - mówi Marcin Chudzik, prezes klubu. 


 

Ola, witamy w Budowlanych!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni