Komplet na rozegraniu!

Autor: Redakcja Budowlani

Komplet na rozegraniu!

Alicja Grabka będzie reprezentować barwy Grot Budowlanych Łódź w sezonie 2024/25. 

26-letnia rozgrywająca przenosi się z Kalisza, w którym występowała w sezonie 2023/24. W trakcie rozgrywek doznała kontuzji stawu biodrowego i resztę sezonu spędziła poza boiskiem. 

Wcześniej przez wiele lat  występowała w Legionovii Legionowo (2014-2018 oraz 2019-2022), a także zagrała w zespole z Radomia (2018-2019). 

Pochodząca z Krakowa siatkarka reprezentowała Polskę we wszystkich kategoriach wiekowych, a w 2021 roku zdobyła z kadrą brąz na Uniwersjadzie w Chengdu. Alicja ma na swoim koncie także złote medale mistrzostw Polski Juniorek i Kadetek. 

- Dzień dobry Łódź! Ogromnie się cieszę, że będę reprezentować barwy Budowlanych Łódź. To będzie dla mnie wyjątkowy sezon, gdyż nigdy nie byłam tak głodna siatkówki jak teraz! Nie mogę się doczekać pierwszego spotkania z piłką i z Wami drodzy Kibice. Do zobaczenia na hali. Budowlani to My - mówi Alicja Grabka

- Cieszę się, że Alicja dołącza do Grot Budowlanych. To siatkarka, która ma już spore doświadczenie w TAURON Lidze. Jak sama podkreśla, nie może doczekać się powrotu na boisko po kontuzji i wierzę, że to zdeterminuje ją do pokazania się z jak najlepszej strony - mówi Marcin Chudzik, prezes klubu. 


 

Ala, witaj w Budowlanych!

 

fot. TAURON Liga 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni