Konferencja prasowa po meczu z Impelem Wrocław

Autor: Redakcja Budowlani

Konferencja prasowa po meczu z Impelem Wrocław

Konferencja prasowa po meczu Budowlani Łódź vs Impel Wrocław.

Konferencja prasowa po meczu Budowlani Łódź vs Impel Wrocław.

 

Sylwia Pycia (kapitan Budowlanych Łódź): Gratulacje dla zespołu Impel Wrocław. Nie wiem czy ten mecz podobał się kibicom?  Było to trudne spotkanie, zarówno dla nas, jak i dla drużyny z Wrocławia. Popełniłyśmy bardzo dużo błędów własnych. To właśnie największy mankament naszej gry - zbyt wiele punktów oddałyśmy wrocławiankom bez walki. Miałyśmy też problemy ze skończeniem ataku, a mimo to niewiele zabrakło nam do zwycięstwa. Myślę, że jeśli się zmobilizujemy, jesteśmy w stanie doprowadzić do trzeciego spotkania.

Maciej Kosmol (trener Budowlanych Łódź): Gratuluję zespołowi Impela, nam zabrakło przede wszystkim skutecznego ataku. Zdobyliśmy tym elementem prawie 20 punktów mniej od wrocławianek, a wiemy, że w siatkówce atak jest kluczowy. Możemy być zadowoleni z naszego bloku i zagrywki, ale słaby atak znów zadecydował o porażce. Chciałbym pogratulować Katarzynie Koniecznej, która praktycznie sama wygrała wrocławiankom piąty set.

Makare Wilson (kapitan Impela Wrocław): Dziękujemy za gratulacje. Z jednej strony cieszymy się ze zwycięstwa, ale z drugiej strony jesteśmy zawstydzone tym, co pokazałyśmy. Nie potrafiłyśmy zagrać równo przez cały mecz. Teraz koncentrujemy się na spotkaniu w Łodzi,  będziemy pracować, żeby tam zaprezentować się  lepiej. W imieniu całego zespołu  chciałabym podziękować naszej wspaniałej publiczności za doping i wsparcie. 

Tore Aleksandersen (trener Impela Wrocław): Dziękujemy za gratulacje. Jedyna pozytywna rzecz jaką mogę powiedzieć o tym meczu, to jest to, że wygraliśmy to spotkanie. Myślę, że to było najgorszy mecz Impela, odkąd prowadzę ten zespół. Jeśli mamy wygrać kolejne mecze, musimy wrócić do swojej dobrej gry, zrozumieć po co tu jesteśmy i że sezon jeszcze się nie skończył. Wciąż mamy ważny cel do zrealizowania. Chcemy zająć piąte miejsce, ale musimy udowodnić na parkiecie, że na nie zasłużyliśmy.

 

Źródło: impelwroclaw.pl

Zdjęcie: Olga Kabała

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni