Krystian, dziękujemy! 

Autor: Redakcja Budowlani

Krystian, dziękujemy! 

W sezonie 2023/24 w roli asystenta trenera nie zobaczymy Krystiana Pachlińskiego. 

Krystian dołączył do Grot Budowlanych Łódź od sezonu 2021/22. Z drużyną sięgnął po brązowy medal TAURON Ligi. W międzyczasie został powołany do reprezentacji Polski kobiet, gdzie pełnił funkcję asystenta trenera Stefano Lavariniego.

- Chciałbym podziękować wszystkim związanym z klubem Budowlani Łódź za 2 wspólne sezony. To był wyjątkowy dla mnie czas, zwieńczony brązowym medalem. Szczególne podziękowania ślę w kierunku sztabu i zawodniczek, z którymi miałem przyjemność współpracować. Codzienna praca z Wami dawała mi ogrom satysfakcji, a atmosfera, którą stworzyliśmy zostanie ze mną na długo. Dziękuję prezesowi Chudzikowi i Izie za pomoc, zaufanie oraz możliwość rozwoju. Wreszcie kibicom za Wasze wsparcie i wiarę, że wspólnie możemy robić duże rzeczy. Do zobaczenia! - mówi Krystian Pachliński.

- W imieniu całego klubu dziękuję Krystianowi pracę i wkład w rozwoju sportowym Grot Budowlanych Łódź. Był ważną postacią w naszym sztabie i wniósł wiele do tej drużyny. Życzę Krystianowi aby dalej się rozwijał i realizował swoje trenerskie plany - powiedział Marcin Chudzik, prezes klubu.


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni