Lewa zostaje!

Autor: Redakcja Budowlani

Lewa zostaje!

Anna Lewandowska, występująca na pozycji środkowej, będzie dalej reprezentować barwy naszego zespołu. 2020/2021 to drugi sezon Ani w naszym klubie.

Anna Lewandowska, występująca na pozycji środkowej, będzie dalej reprezentować barwy naszego zespołu. 2020/2021 to drugi sezon Ani w naszym klubie.

Anna jest wychowanką Budowlanych Toruń. Tam występowała w latach 2010-2018. W sezonie 2018/19 grała w pierwszoligowej Wiśle Warszawa, z którą po pokonaniu w barażach zespołu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, wywalczyła awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Na swoim koncie ma wicemistrzostwo oraz brązowy medal I Ligi. Środkowa mierzy 187 centymetrów wzrostu.

-Po nagłym zakończeniu rozgrywek w poprzednim sezonie pozostaje duży niedosyt. Wierzę, że było nas stać na walkę o podium, ale nie ma co patrzeć za siebie. Cieszę się, że zostaję w rodzinie Budowlanych na kolejny rok, jestem bardzo podekscytowana nadchodzącym sezonem, nie mogę się doczekać meczowej atmosfery i dopingu naszych najlepszych kibiców – powiedziała Anna Lewandowska.

- Ania to kolejna zawodniczka, która zostaje w naszym zespole na przyszły sezon. Bardzo się cieszę, że podjęła taką decyzję i jej również przyświeca wizja dokończenia tego, co zaczęliśmy w przerwanym przez epidemie sezonie – powiedział Marcin Chudzik.

 

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2020/2021:

Atakujące:

Rozgrywające: Julia Nowicka, Ewelina Tobiasz.

Środkowe: Anna Lewandowska, Małgorzata Śmieszek

Przyjmujące: Paulina Damaske

Libero:

 

Odchodzą: Paulina Bałdyga, Julia Twardowska

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni