Listopadowe granie. Sprawdź terminarz meczów

Autor: Redakcja Budowlani

Listopadowe granie. Sprawdź terminarz meczów

Do końca miesiąca przed Grot Budowlanymi Łódź jeszcze wiele do zagrania! Podopiecznych Macieja Biernata czekają po dwa spotkania, zarówno w Lidze Mistrzyń jak i TAURON Lidze.

We wtorek, 14 listopada o 18:00 w stolicy Słowenii niebiesko-biało-czerwone zmierzą się z mistrzyniami kraju - Calcitem Kamnik. Będzie to drugie spotkanie w grupie C siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Transmisja meczu w Polsacie Sport Extra.

Po powrocie do Polski, Grot Budowlane zmierzą się na wyjeździe z wicemistrzyniami Polski - PGE Rysicami Rzeszów. Mecz zaplanowano na niedzielę, 19 listopada na godzinę 19:00. Transmisja spotkanie w Polsacie Box Go.

Drużyna prowadzona przez Macieja Biernata dwa ostatnie listopadowe mecze rozegra w łódzkiej Sport Arenie. Pierwsze - na ligowym podwórku z MOYA Radomką Radom. Spotkanie odbędzie się w piątek 24 listopada o 20:30. Transmisja pojedynku w Polsacie Sport.

Cztery dni później, Grot Budowlane Łódź podejmą wicemistrzynie Turcji - Fenerbahce Opet Istanbul, w którego składzie znajduje się była siatkarka łódzkiego zespołu, reprezentantka Polski Magdalena Stysiak, a asystentem trenera Stefano Lavariniego jest Krystian Pachliński, były członek sztabu szkoleniowego niebiesko-biało-czerwonych. Mecz zaplanowano na 28 listopada na godzinę 20:30. Transmisja dostępna będzie na sportowych kanałach Polsatu.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni