LM: Jutro pierwsze starcie z ASPTT MULHOUSE

Autor: Redakcja Budowlani

LM: Jutro pierwsze starcie z ASPTT MULHOUSE

7 listopada (środa) o godzinie 18:00 w łódzkiej hali Sport Arena, mieszczącej się przy Alei Unii Lubelskiej 2, odbędzie się spotkanie pomiędzy Grot Budowlanymi Łódź a ASPTT MULHOUSE w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzyń.

7 listopada (środa) o godzinie 18:00 w łódzkiej hali Sport Arena, mieszczącej się przy Alei Unii Lubelskiej 2, odbędzie się spotkanie pomiędzy Grot Budowlanymi Łódź a ASPTT MULHOUSE w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzyń.

Grot Budowlane Łódź walczą już na dwóch frontach. Prócz zmagań w Lidze Mistrzyń rozpoczęły również rywalizację w Lidze Siatkówki Kobiet. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza mają za sobą cztery spotkania i cztery zwycięstwa! Pierwszy mecz inaugurujący sezon 2018/2019 to pokonanie aktualnego mistrza Polski w starciu o Superpuchar Polski 2018 im. Andrzeja Niemczyka, zwycięstwo w dwóch meczach drugiej rundy LM i wyeliminowanie pięciokrotnego mistrza Węgier z dalszej walki o awans do grupowej rywalizacji oraz wygrana w Pile, w pierwszym meczu LSK. Czy Grot Budowlane podtrzymają zwycięską passę?

- Będzie to spotkanie w ramach trzeciej rundy Ligi Mistrzyń. Zagramy przeciwko trudnemu rywalowi, ASPTT MULHOUSE. Zespoły z Francji nie są łatwe, ale zrobimy wszystko by przygotować się do tego spotkania tak, by zagrać naszą najlepszą siatkówkę i przejść do fazy grupowej – powiedziała atakująca Grot Budowlanych Łódź, Jovana Brakočević-Canzian.

ASPTT MULHOUSE jest mistrzem Francji z 2017 roku. Wśród zawodniczek tego zespołu łódzcy kibice mogą rozpoznać grającą na pozycji środkowej, Olgę Trach, która w sezonie 2013/2014 występowała w barwach naszego klubu. – Będzie to bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Grot Budowlani Łódź to dobry, silny zespół z wieloma świetnymi zawodniczkami, dlatego jestem podekscytowana wyzwaniem jakie stanęło przed moją drużyną. Spodziewam się twardej, silnej gry. Cieszę się, że będę mogła wrócić do Polski, do Łodzi... to jest część mojej kariery – stwierdza Olga Trach, środkowa ASPTT MULHOUSE.

 

Bilety można nabyć w biurze klubu w hali Sport Arena, Al. Unii Lubelskiej 2, II piętro, pokój 2.048, w godzinach 10-14. (Jeśli chcieliby Państwo zakupić bilety/karnety w godzinach 16-18 to prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 782 997 053). Bilety będzie można zakupić godzinę przed meczem w kasie głównej Sport Areny.

Ceny biletów:

30 zł (przy płycie boiska)

20 zł (górne trybuny)

 

Przy zakupie biletów przysługuje 50% zniżki dla emerytów, rencistów, uczniów oraz studentów.

Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie mecze domowe Grot Budowlanych Łódź w Lidzie Siatkówki Kobiet, Pucharze Polski w sezonie 2018/2019. Karnet obowiązuje również na mecz Ligi Mistrzyń.

 

 

 

 

 

Agnieszka Rutkowska

Zdjęcie: Katarzyna Kozłowska

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni