Maciej Biernat i Monika Fedusio z nagrodami na Gali PLS!

Autor: Redakcja Budowlani

Maciej Biernat i Monika Fedusio z nagrodami na Gali PLS!

Gala Polskiej Ligi Siatkówki, która odbyła się we wtorek 23 maja w warszawskim hotelu Arche zwieńczyła sezon 2022/23. Poznaliśmy m.in. siatkarkę i trenerskie odkrycie polskich rozgrywek. Wśród nagrodzonych znaleźli się: trener Grot Budowlanych Maciej Biernat oraz kapitan drużyny Monika Fedusio.

Fedi jak przystało na głowę zespołu poprowadziła Grot Budowlanych Łódź do brązowego medalu TAURON Ligi! Najpierw elimunując mistrzynie Polski - Grupę Azoty Chemik Police, następnie wygrywając trzy spotkania o trzecie miejsce z bielszczankami. Monika zakończyła sezon w czołówce rankingu najlepszych atakujących i przyjmujących TAURON Ligi. Po otrzymaniu nagrody mówiła: – Zawsze oceniam siebie negatywnie, ale może jest to ten moment, żeby uwierzyć w siebie. Może to być duży przełom w samoocenie.


 

Dla Macieja Biernata brązowy medal TAURON Ligi był pierwszym sukcesem w roli trenera niebiesko-biało-czerwonych, którą objął w trakcie poprzedniego sezonu. W samym klubie pracuje od 2014 roku. - Dziękuje całemu sztabowi. Bez nich nie udałoby się osiągnąć sukcesu - podziękował swoim współpracownikom w trakcie gali. 

 


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni