Maciej Biernat: Nie mogę się doczekać startu sezonu 

Autor: REDAKCJA

Maciej Biernat: Nie mogę się doczekać startu sezonu 

Ostatni sprawdzian przed startem ligowych zmagań, Grot Budowlane Łódź mogą zaliczyć do udanych. W II Memoriale Grzegorza Morawskiego pewnie pokonały najpierw LOS Nowy Dwór Mazowiecki, następnie KS Pałac Bydgoszcz. Oba spotkania kończyły się wynikiem 3:0.

- Występ w memoriale oceniam pozytywnie. Mogliśmy przećwiczyć w warunkach meczowych kilka rozwiązań. A same mecze dały nam kolejny materiał do analizy, aby wciąż polepszać nasza grę - mówi Maciej Biernat, trener zespołu.

Szkoleniowiec niebiesko-biało-czerwonych nie kryje zadowolenia z przebiegu przygotowań do rozgrywek.- Istotne jest, że praktycznie cały okres przygotowawczy przepracowaliśmy bez urazów ani chorób. Myślę ,że to zaprocentuje. Monika dołączyła do nas dopiero pod koniec tego okresu więc jeszcze będziemy potrzebować czasu na udoskonalenie naszego rytu dotyczącego gry.

Równo za siedem dni meczem z E.Leclerc MOYA Radomka Radom zainaugurujemy sezon 2022/23.  Pierwsze spotkanie w TAURON Lidze zagramy w poniedziałek, 31 listopada o godz. 20:30 w Sport Arenie w Łodzi. - Nie mogę się już doczekać startu sezonu, a listopad jest bardzo napięty pod względem spotkań więc kibice wielokrotnie będą mogli nas zobaczyć w akcji - kończy Maciej Biernat.

 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni