Maciej Biernat pozostanie I trenerem

Autor: Redakcja

Maciej Biernat pozostanie I trenerem

W sezonie 2022/23 zespół Grot Budowlanych Łódź poprowadzi Maciej Biernat.

To nie pierwszy sezon łódzkiego szkoleniowca w roli pierwszego trenera. Maciek przejął stery w lutym 2022 roku. Swoją przygodę w niebiesko-biało-czerwonych rozpoczął w 2014 roku jako statystyk drużyny. Następnie przez trzy sezony od 2019/20 pełnił funkcję drugiego trenera.

Z naszym zespołem Maciek zdobył dwa wicemistrzostwa Polski (2017, 2019), brązowy medal Mistrzostw Polski (2018), Puchar Polski (2018), Superpuchar Polski (2017, 2018) Superpuchar PLS 2015-2020 oraz trzecie miejsce w PreZero Grand Prix PLS (2020).

Oprócz pracy w naszym klubie, Maciek angażuje się w siatkówkę plażową. Dwukrotnie jako członek sztabu kadry narodowej obecny był na Igrzyskach Olimpijskich w Rio i Tokio.

 

- Nie mogę doczekać się nadchodzącego sezonu, w którym od samego początku będę pełnił rolę pierwszego trenera Grot Budowlanych Łódź. Cieszę się na nowe wyzwania i jestem szczęśliwy, że mogę je realizować w klubie z mojego rodzinnego miasta a będzie to 9 sezon w Budowlanych - powiedział Maciej Biernat.

 

- Maciek spędził w naszym klubie wiele lat i zna go jak mało kto. Z roku na rok rozwija się, a ostatni sezon pokazał, że jest gotowy by prowadzić zespół na najwyższym poziomie. Cieszę się, że zostaje z nami - powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni