Marcin Nowak zostaje w sztabie szkoleniowym 

Autor: Redakcja Budowlani

Marcin Nowak zostaje w sztabie szkoleniowym 

W sezonie 2024/25 funkcję drugiego asystenta Macieja Biernata będzie pełnił dalej Marcin Nowak. 

Marcin dołączył do Grot Budowlanych Łódź w 2022 roku. Wcześniej współpracował jako statystyk z innymi dwoma zespołami TAURON Ligi - Jokerem Świecie oraz ŁKS-em Commercecon Łódź. 

- To już mój trzeci sezon, w którym mam ogromna przyjemność współtworzyć sztab szkoleniowy Budowlanych Łódź. Wierzę, że doświadczenie, które zebrałem w poprzednich latach okaże się przydatne w pracy w tym sezonie. Cieszę się, że kolejny rok będę mógł się rozwijać czerpiąc od znakomitych zawodniczek i osób pracujących w sztabie szkoleniowym. Wierzę, że w tym sezonie uda nam się stworzyć ambitny i waleczny zespół, który będzie walczył o najwyższe cele na parkietach TAURON Ligi a także w rozgrywkach europejskich - powiedział Marcin Nowak

- Jestem zadowolony z pracy, którą na co dzień wykonuje Marcin w sztabie szkoleniowym Budowlanych. Tym bardziej cieszę się, że zostaje na trzeci już sezon w klubie. Miał też już okazję pełnić rolę asystenta Maćka Biernata razem z Krystianem Pachlińskim. Wierzę, że ponownie stworzą świetną ławkę trenerską, która przełoży się na wyniki i atmosferę w zespole - powiedział Marcin Chudzik, prezes klubu.


 

 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni