Martyna Łazowska i Daria Skomorowska powołane do reprezentacji Polski U-21

Autor: Redakcja Budowlani

Martyna Łazowska i Daria Skomorowska powołane do reprezentacji Polski U-21

Trener Bartłomiej Piekarczyk ogłosił listę powołanych siatkarek na zgrupowanie reprezentacji Polski U-21. Wśród nich znalazły się aż dwie zawodniczki Grot Budowlanych Łódź!

Martyna Łazowska grająca na pozycji rozgrywającej oraz libero Daria Skomorowska zostały powołane na zgrupowanie reprezentacji Polski U-21 w Szczyrku.

- Bardzo się cieszę z powołania. Okres spędzony na kadrze zawsze jest dla mnie niezwykle ważny i przyjemny. Wiem, że to będzie dla mnie dobrze zagospodarowany czas i mam nadzieję, że w tym roku osiągniemy cele jakie sobie razem ze sztabem wyznaczymy – powiedziała rozgrywająca Grot Budowlanych.

Zgrupowanie rozpocznie się 1 maja 2022 r. Nasze zawodniczki, z racji trwających rozgrywek i walki o medale, dołączą do swoich koleżanek po zakończeniu zmagań.

- Jestem bardzo wdzięczna za to, że dostałam tę szansę i trener Piekarczyk powołał mnie do reprezentacji U-21. Na pewno jest to spore wyróżnienie i z całą pewnością daje kopa! Osobiście nie mogę się doczekać, aż wszyscy wspólnie zaczniemy przygotowania w Szczyrku do turnieju eliminacyjnego w Zielonej Górze – dodaje Daria Skomorowska.

Pierwszym wyzwaniem młodej kadry Polski będzie turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Europy, który zostanie rozegrany 19-21 maja w Zielonej Górze. Polki zmierzą się z reprezentacjami: Czech, Ukrainy i Węgier.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni