Martyna Łazowska: Wymarzony początek sezonu

Autor: Redakcja Budowlani

Martyna Łazowska: Wymarzony początek sezonu

O starcie rozgrywek, nowych zawodniczkach i zbliżającej się Lidze Mistrzyń rozmawialiśmy z rozgrywającą Grot Budowlanych Łódź - Martyną Łazowską.

4/4 w TAURON Lidze. Lepszego startu sezonu nie mogłyście sobie wymarzyć?

- Zdecydowanie to jest wymarzony początek sezonu i mam nadzieję, że będziemy kontynuować tę fajną passę oraz wygrywać w dobrym stylu jak to teraz robimy.

Mecz trwał zaledwie 85 minut i choć znacznie wygrałyście spotkanie w pewnym momencie straciłyście kilka piłek. Pojawiła się dekoncentracja?

- Tak. Myślę, że mogłyśmy szybciej zakończyć mecz, na pewno drugiego seta. Wkradła się tam trochę dekoncentracja i pojawiło się za dużo luzu. Ważne są trzy punkty.

Dla Ciebie samej to bardzo dobry początek rozgrywek. Druga nagroda MVP choć dla Ciebie jako rozgrywającej w porównaniu do poprzedniego sezonu nastąpiło wiele zmian.

- Dużo się zmieniło. Mamy trzy zagraniczne dziewczyny. One bardzo fajnie weszły w sezon. Na pewno dalej będziemy pracować nad komunikacją. Przede wszystkim, żeby piłki były dokładniejsze i aby dziewczyny miały jak największą swobodę w ataku.

Choć liga dopiero wystartowała już teraz widać między Wami fajną komunikację i zrozumienie a przede wszystkim dobrą atmosferę w całym zespole.

- Dziewczyny są super kontaktowe i bardzo doświadczone. Na pewno to pomaga w zgraniu się.

Przed Wami intensywny okres. Za dwa tygodnie rozpoczynacie walkę w Lidze Mistrzyń. W samym listopadzie aż trzy spotkania więc z pewnością to będzie duże wyzwanie.

- Na razie skupiłyśmy się na tym meczu. Przed nami jeszcze wyjazd do Kalisza. Krok po kroczku. Jak będziemy się przygotowywać? Video, analizy przeciwnika i przede wszystkim zaangażowanie i serducho na boisku. To są wymagający przeciwnicy. Na pewno powalczymy.

 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni