Martyna Grajber: Atutem będzie zespołowość

Autor: Redakcja Budowlani

Martyna Grajber: Atutem będzie zespołowość

Młoda, zdolna przyjmująca - Martyna Grajber uważa, że mamy szanse na walkę w pierwszej czwórce.

Młoda, zdolna przyjmująca - Martyna Grajber uważa, że mamy szanse na walkę w pierwszej czwórce.

18-letnia przyjmująca w nadchodzących rozgrywkach będzie debiutować w Orlen Lidze. W poprzednim sezonie występowała w pierwszoligowym zespołem SMS-u Sosnowiec. Szybko odnalazła się w nowym towarzystwie. - Jest coraz lepiej. Z każdym dniem, z każdym treningiem bardziej się poznajemy. Myślę, że wdrażam się w ten zespół. Do rozpoczęcia ligi zostało nam jeszcze trochę czasu. Uważam, że do inauguracji uda nam się już zgrać - powiedziała Martyna Grajber.

Młoda zawodniczka musi godzić treningi, turnieje i edukacje. Jak sobie radzi z tak dużą liczbą obowiązków? - W szkole mam bardzo wyrozumiałych nauczycieli i indywidualny tok nauczania. W moim przypadku jest to bardzo duże ułatwienie. Czasami zdarzały się dni gdzie od piątej do dwudziestej pierwszej byłam na nogach. Jednak myślę, że wszystko dobrze się ułoży - wyjaśnia Grajber.

Z roku na rok poprawia się poziom rozgrywek Orlen Ligi. Łódzka siatkarka widzi szanse swojej drużyny w rywalizacji z innymi zespołami. - Myślę, że w tym roku możemy powalczyć w najlepszej czwórce. Dziewczyny są doświadczone, świetnie grają i nie raz już to udowadniały w lidze. Wzmocnienia wzmocnieniami. Jednak moim zdaniem ogromnym atutem będzie zespołowość i to może w wielu przypadkach być kluczem do zwycięstwa - dodaje zawodniczka Beef Master Budowlani Łódź.

 

Źródło: Agnieszka Rutkowska (SportoweFakty.pl)

Zdjęcie: Tadeusz Szymański

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni