Monika Fedusio: Czwarte miejsce jest naszym sporym sukcesem

Autor: Redakcja

Monika Fedusio: Czwarte miejsce jest naszym sporym sukcesem

W sezonie 2021/22, Monika Fedusio oprócz tego, że otrzymała 5 statuetek MVP dla najlepszej siatkarki spotkania to w przegranych meczach była aż 6-krotnie wyróżniana jako najlepsza zawodniczka drużyny przeciwnej. 

Fedi otrzymała łącznie 11 wyróżnień w całym sezonie TAURON Ligi, co czyni ją najlepszą zawodniczką ligi pod względem nagród. 

- Był to naprawdę cięzki sezon. Czwarte miejsce jest naszym sporym sukcesem, ponieważ niewiele osób wierzyło, że tak młody zespół wejdzie do czwórki. Natomiast jeżeli już się awansuje do półfinałów to apetyt rośnie w miarę jedzenia i tak było w moim przypadku. Czuję ogromny niedosyt, ponieważ szansa na spełnienie marzenia o pierwszym medalu TAURON Ligi przeszła koło nosa. Na przestrzeni całego sezonu miałyśmy dobre i słabsze momenty. Od zmiany trenera, nieoczekiwanych zwrotów akcji, kontuzji, aż po ogrom radości ze zwycięstw, dobrze spędzonych wspólnie chwil i ciężkiej pracy, którą włożył zespół. Wszystkie zostawiły kawał serducha oraz sporo zdrowia, tego fizycznego, jak i psychicznego na przestrzeni całego sezonu. Jestem bardzo dumna i szczęśliwa, że mogłam pracować ze wszystkimi osobami, które dołożyły małą cegiełkę w tym roku - powiedziała nasza przyjmująca, Monika Fedusio. 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni