Mont-Plast nowym Sponsorem Grot Budowlanych Łódź 

Autor: Redakcja Budowlani

Mont-Plast nowym Sponsorem Grot Budowlanych Łódź 

Do grona sponsorów niebiesko-biało-czerwonych dołącza łódzka firma remontowo-montażowa Mont-Plast. 

- Cieszę się, że firma pochodząca z Łodzi zaangażowała się w sponsoring naszego klubu. Od fazy play-off nowy Sponsor będzie widoczny w Sport Arenie podczas meczów domowych. Umowa została zawarta na dłuższy okres i od sezonu 2024/25 logo Mont-Plast zagości na koszulkach meczowych. Wierzę, że współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom - mówi Marcin Chudzik, prezes klubu. 

-Jako łódzka firma chętnie nawiązaliśmy współpracę sponsoringową z Grot Budowlanymi Łódź. Drużyna od wielu lat systematycznie zajmuje czołowe miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, a także rywalizuje z drużynami w Europie. Naszym celem jest promocja marki Mont-Plast i nieustanne docieranie do nowych klientów. Wierzę, że nasze zaangażowanie przyniesie wiele satysfakcji zarówno dla firmy jak i klubu - Tomasz Śmietański, właściciel firmy Mont-Plast.

 


 

Firma remontowo-montażowa Mont-Plast działa na rynku od 2001 roku. Początkowo zajmowała się stolarką budowlaną, a później w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku rozszerzyła usługi i zaczęła wykonywać także docieplenia budynków, renowację balkonów oraz prace dekarsko-blacharskie.

Świadczenie tak szerokiego spektrum prac budowlanych umożliwił firmie nowoczesny sprzęt.  

Mont-Plast dysponuje własnymi rusztowaniami elewacyjnymi w ilości ponad 10.000 mkw oraz posiada jezdne platformy robocze pozwalające na pracę do wysokości 100mb. Obecnie flota transportowa liczy około 25 pojazdów o różnym zastosowaniu.

Firma Mont-Plast oraz Spółka zatrudnia ponad 100 pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. 19-letnia obecność na rynku pozwoliła na poznanie potrzeb i oczekiwań, a następnie dostosowania do nich oferty. Obejmuje ona zarówno nowoczesne, jak już i sprawdzone rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań klientów. Mont-Plast gwarantuje w pełni fachową realizację każdego zamówienia oraz kompleksowe doradztwo techniczne. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia salonu z produktami takimi jak okna, drzwi, parapety, rolety, żaluzje i moskitiery, który znajduje się przy ulicy Tuszyńskiej 20 w Łodzi. Można tu obejrzeć szeroko zakrojoną ekspozycję dostępnych produktów, sprawdzić ich ceny i uzyskać potrzebną poradę od naszych fachowców.

Odwiedź stronę nowego Sponsora Mont-Plast 

 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni