Musimy zagrać jak najlepiej w Bielsku. Wywiad z Jeleną Blagojević

Autor: Redakcja Budowlani

Musimy zagrać jak najlepiej w Bielsku. Wywiad z Jeleną Blagojević

Po drugim meczu o trzecie miejsce w TAURON Lidze porozmawialiśmy z przyjmującą Grot Budowlanych Łódź - Jeleną Blagojević.

Nie wracam do tego, co wydarzyło się w Bielsku. W drugim spotkaniu zupełnie inna gra naszego zespołu i to, co chcieliśmy na koniec zobaczyć - zwycięstwo.

- Mecze o trzecie miejsce takie są. O tej przegranej musiałyśmy szybko zapomnieć. Nie gra się o punkty, nie gra się o małe punkty a gra się o zwycięstwo. Bardzo się cieszę, że po pierwszym meczu udało się nam zregenerować, zrozumieć gdzie popełniałyśmy błędy a w tym meczu zagrałyśmy na stuprocentowym skupieniu. Graliśmy to, co potrafimy grać, a to jest siatkówka.

Co zadecydowała o tym zwycięstwie? Od samego początku widać było zupełnie inną energię.

- Na pewno na boisku panowała lepsza atmosfera w porównaniu z pierwszym meczem. Na boisko weszłyśmy bardziej zdeterminowane i z większą agresją walczyłyśmy o każdy punkt. W Bielsku to była zupełnie inna drużyna, co dało się zobaczyć po wyniku. Musimy się cieszyć z wyrównania rywalizacji.

Obie drużyny mają po jednej wygranej. Można powiedzieć, że startujemy od nowa.

- Wszystko zaczynamy od zera. Trzeba wygrać jeszcze dwa mecze i każdy z nich na pewno będzie inną historią. Trzeba zapomnieć to, co było teraz i skupić się na piątku. Musimy zagrać jak najlepiej w Bielsku. To boisko jest dla nas trudne. Przegrałyśmy tam dwa spotkania. Odpoczynek, regeneracja i zagrać na maksa by wrócić tutaj we wtorek i walczyć o brąz.

 

Trzeci mecz odbędzie się na wyjeździe w piątek, 19 kwietnia o 17:30. 

Czwarte, być może decydujące spotkanie zaplanowane jest na wtorek, 23 kwietnia o 17:30 w Sport Arenie. 

Wszystkie mecze są transmitowane w Polsacie Sport. 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni