Na środku bez zmian!

Autor: Redakcja Budowlani

Na środku bez zmian!

Anna Lewandowska, występująca na pozycji środkowej, będzie dalej reprezentować barwy naszego zespołu. 2021/2022 będzie trzecim sezonem Ani w Grot Budowlanych Łódź.

Anna Lewandowska, występująca na pozycji środkowej, będzie dalej reprezentować barwy naszego zespołu. 2021/2022 będzie trzecim sezonem Ani w Grot Budowlanych Łódź.

Anna jest wychowanką Budowlanych Toruń. Tam występowała w latach 2010-2018. W sezonie 2018/19 grała w pierwszoligowej Wiśle Warszawa, z którą po pokonaniu w barażach zespołu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, wywalczyła awans do Ligi Siatkówki Kobiet. Na swoim koncie ma wicemistrzostwo oraz brązowy medal I Ligi. Środkowa mierzy 187 centymetrów wzrostu.

Wraz z naszym zespołem wywalczyła Superpuchar Polskiej Ligi Siatkówki 2015-2020 oraz znalazła się w finale Pucharu Polski 2021.

W przyszłym sezonie na środku zobaczymy wszystkie trzy zawodniczki, które mieliśmy okazję oglądać do tej pory, są nimi: Weronika Centka, Małgorzata Lisiak oraz Anna Lewandowska.

- Postanowiłam przedłużyć kontrakt w Grot Budowlanych Łódź ponieważ chciałabym, żeby w końcu udało nam się zdobyć medal i mocno wierzę, że dobrze przepracowane treningi i fajna atmosfera w drużynie pomogą nam zajść jak najdalej. W Łodzi czuję się już jak „u siebie", na meczach brakowało mi tylko dopingu naszych kibiców, z którymi mam nadzieję spotkamy się w przyszłym sezonie w hali. Do zobaczenia! - powiedziała Anna Lewandowska.

- Ania to już szósta zawodniczka, która zdecydowała się przedłużyć kontrakt z naszym klubem. Cieszę się, że zostaje z nami i zgodnie z moimi wcześniejszymi zapowiedziami nie będzie rewolucji w składzie – dodaje Marcin Chudzik.

 

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2021/2022:

Atakujące:

Rozgrywające: Martyna Łazowska

Środkowe: Weronika Centka, Małgorzata Lisiak, Anna Lewandowska.

Przyjmujące: Paulina Damaske, Monika Fedusio, Zuzanna Górecka

Libero:

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni