Na meczach na niebiesko ?

Autor: Redakcja Budowlani

Na meczach na niebiesko ?

Większej jakości obrazek do obejrzenia tutaj: 
Przed nami ważne mecze Play Off. Już w weekend odbędą się 2 pierwsze spotkania, w których naszym przeciwnikiem będzie Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna. Następnie przerwa świąteczna i rywalizacja przeniesie się do Łodzi.
Z uwagi na fakt, że do najbliższego łódzkiego meczu (29 kwietnia) sporo czasu możemy się do niego przygotować trochę lepiej. Co powiecie na to, abyśmy zapoczątkowali tradycję przychodzenia na mecze Organiki Budowlanych Łódź na niebiesko ?
 
Czemu uważamy, że to potrzebne ?
  • Nasza drużyna zazwyczaj gra w różnych odcieniach niebieskiego. Jest to kolor nierozerwalnie związany z naszym klubem
  • Niebieski dobrze wygląda na trybunach, jeśli uda nam się doprowadzić do sytuacji w której coraz więcej kibiców będzie przychodziło na niebiesko, to będzie to nas wyróżniało. Niebieski wygląda też dobrze w TV
Zdajemy sobie sprawę z tego, że w chwili obecnej klub kibica i część z nas jest ubranych na biało, jednak chyba niebieski wyróżniałby nas bardziej. No i byłby zgodny z tym w jakich kolorach gra zespół. 
 
Dyskusję uważam za otwartą, zapraszam do wyrażania opinii w komentarzach.
 
Aktualizacja: 
 

Większej jakości obrazek do obejrzenia tutaj: 

http://budowlanilodz.pl/image/journal/article?img_id=106159&t=1302879052232

 
Przedstawiamy nasze pomysły na koszulki Organiki Budowlanych. Parę słów o projektach. Elementy poszczególnych projektów można ze sobą łączyć. Jesteśmy też otwarci na inne sugestie. Jeżeli chodzi o "Super B" - Wiadomo, projekt nr 4 wzorowany na pewnym Superbohaterze. Tarcza naszego logotypu skojarzyła nam się właśnie z Supermanem i chcielibyśmy zaproponować Wam pójście w tę stronę. W komentarzach wyrażaliście obawy, że upodobnimy się do innych drużyn. To jest właśnie nasza odpowiedź. Czemu Super B ?
  1. Bo nasz klub to właśnie "B-tka" z naszego logotypu. 
  2. Bo superb, to po angielsku tyle co 'wspaniały, znakomity, doskonały, przepiękny, super', a przecież to jest cel, do którego chcemy zmierzać. 
  3. Bo nasze dziewczyny potrzebują superbohaterów i naszego wsparcia. Jako fani bądźmy więc ich super bohaterami, bądźmy "Super B"
  4. Bo jeśli mamy się wyróżniać, to wyróżniajmy się tym, że jesteśmy Super B!
  5. Bo można krzyczeć "Super B, Super B, Super B" i będzie to doskonale zrozumiałe na całym świecie, dla zawodniczek i kibiców z każdego kraju.

To co, chcemy być "Super B" ?

W propozycjach kilka rodzajów koszulek, takich z Super B jak i bardziej tradycyjnych. Jest też kilka odcieni niebieskiego. Na jednej z koszulek propozycja Michała, aby z tyłu był skład zespołu. Na pozostałych tył bez propozycji, ale myślimy tu o jakimś małym napisie z nazwą klubu, ewentualnie budowlanilodz.pl pod kołnierzykiem. 

Cenowo, wszystko zależy od zainteresowania i ilości koszulek do zrobienia, wychodzi nam, że dobrej jakości koszulka z fajnie wykonanymi nadrukami będzie do kupienia w kasie gdzieś koło 30 PLN. Na pewno będzie taniej przy wcześniejszym zamówieniu internetowym wyjdzie wówczas około 25 PLN. Być może uda się też jakoś połączyć zakup koszulki z zakupem biletu. 

Prosimy więc o opinie na temat całej koncepcji, ewentualne propozycje co do koszulek. Nie ukrywam, że bardzo ułatwiłoby nam życie, gdybyście mogli wstępnie zadeklarować swoje zainteresowanie (lub jego brak) podając ilość i rozmiar. Dzięki temu całość uda się lepiej zaplanować. 

Większej jakości obrazek do obejrzenia tutaj: 

http://budowlanilodz.pl/image/journal/article?img_id=106159&t=1302879052232

 

Dyskusja toczy się tutaj: 

http://budowlanilodz.pl/forum-dyskusyjne/-/message_boards/message/106270?p_p_url_type=0

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni