O półfinał Pucharu Polski z Kaliszem

Autor: Redakcja Budowlani

O półfinał Pucharu Polski z Kaliszem

Przed Grot Budowlanymi Łódź pierwsze wyzwanie w 2023 roku! Już 3 stycznia o godz. 18:00 w Sport Arenie w Łodzi, niebiesko-biało-czerwone zagrają z Energą MKS Kaliszem o półfinał TAURON Pucharu Polski.

Poprzednia faza

Od poprzedniej rundy Pucharu Polski minęły niespełna dwa miesiące. W 1/8 łodzianki pokonały przed własną publicznością UNI Opole 3:2. Z kolei kaliszanki wywalczyły awans po trzysetowym spotkaniu z pierwszoligowcem - MKS-em SAN-Pajdą Jarosław.

Ostatnie spotkanie obu drużyn

Podopieczne Macieja Biernata miały już okazję mierzyć się z Energą MKS-em Kalisz w pierwszej rundzie fazy zasadniczej TAURON Ligi. Równo miesiąc temu Budowlane pokonały rywalki we własnej hali 3:1. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana turecka atakująca - Melis Durul, która punktowała aż 24-krotnie.


 

Sytuacja w tabeli

Po dziewięciu kolejkach TAURON Ligi, kaliszanki zajmują miejsce tuż za podium. Z pięcioma zwycięstwami i czterema porażkami są na czwartej pozycji. Dokładnie z odwrotnym bilansem meczów - czterema zwycięstwami i pięcioma porażkami, na szóstym miejscu znajdują się Grot Budowlane.

Jak będzie tym razem? Zapraszamy do wspierania naszego zespołu w Sport Arenie!


 

Na mecz obowiązują karnety na sezon 2022/23.

Dzieci do 6. roku życia wchodzą za darmo.

Bilety do kupienia w dniu meczu od godziny 17:00 w kasie hali Sport Arena.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni