Oficjalna nazwa zespołu: BeefMaster Budowlani Łódź

Autor: Redakcja Budowlani

Oficjalna nazwa zespołu: BeefMaster Budowlani Łódź

10 czerwca nasz klub podpisała umowę na sezon 2013/2014 z nowym sponsorem. Jest nim Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o.o. W Nadchodzącym sezonie nasza drużyna wystąpi pod nazwą BeefMaster Budowlani Łódź!

10 czerwca nasz klub podpisała umowę na sezon 2013/2014 z nowym sponsorem. Jest nim Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o.o. W Nadchodzącym sezonie nasza drużyna wystąpi pod nazwą BeefMaster Budowlani Łódź!

 

Nowy sponsor, nowa nazwa!

Marcin Chudzik: W 2011 roku z bycia sponsorem tytularnym wycofała się firma Organika. Od tego momentu poszukiwaliśmy nowego partnera. Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt rozmów z różnymi firmami. Wreszcie udało nam się pozyskać sponsora tytularnego. Od sezonu 2013/2014 oficjalna nazwa drużyny będzie brzmiała: BeefMaster Budowlani Łódź.

Tomasz Kubik: Reprezentuję Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki. Nasza spółka zlokalizowana jest w Golinie koło Jarocina. Uważamy, że dzięki współpracy z klubem uda nam się rozpromować naszą firmę oraz nasze produkty. W sponsorowaniu sportu są zawsze dwie strony. Drużyna może się rozwijać pod względem sportowym jeżeli ma zapewnione dofinansowanie, a firma może się wypromować. Chcemy rozporomować na polskim rynku polską wołowinę. Drużyna łódzkich siatkarek zamierza wspinać się na drabinie ligowej ku pierwszemu miejscu, mam nadzieje, że w ciągu jednego sezonu czy dwóch uda się osiągnąć cele, które stawia sobie klub.  Tak i my zamierzamy propagować spożycie wołowiny w Polsce, która na dzień dzisiejszy jest mało znanym produktem. Uważamy, że ten rodzaj mięsa jest alternatywą dla obecnie dostępnej żywności i popularnej na naszym rynku.

 

Dlaczego BeefMaster?

Tomasz Kubik: W zeszłym roku rozpoczęliśmy nowy etap w rozwoju firmy. Wypuściliśmy na rynek produkty pod marką BeefMaster. To produkty wołowe, steki z antrykotu, z polędwicy itp. Od trzech lat rozwijamy się dynamicznie, gdy podjęliśmy decyzję o skupieniu się na segmencie wołowiny. Chcemy zmienić przyzwyczajenia kulinarne Polaków, zachęcić ich do spożywania wołowiny. Myślę, że dzięki współpracy z klubem nasza firma i nasze produkty będą miały możliwość zaistnienia w mediach, przez co staną się bardziej popularne. Cieszymy się, że będziemy mogli współuczestniczyć w sukcesie siatkarek z Łodzi. Nasza firma współpracuje również z agencją marketingową, PR-ową CMedia stąd obecność pana Macieja Cybulskiego.

Maciej Cybulski (CMedia): Dlaczego inwestujemy w sport? Bo sport to zdrowa żywność, a zdrowa żywność to BeefMaster. Tak bym to wszystko skonkludował.

 

Sztab szkoleniowy

Marcin Chudzik: W przyszłym sezonie drużynę BeefMaster Budowlani Łódź będzie prowadził trener Adam Grabowski, obecnie aktualny zdobywca Mistrzostwa Polski z siatkarkami Atomu Trefla Sopot. Drugim trenerem zostaje doskonale znany w Łodzi Jakub Głuszak, który w zeszłym sezonie był naszym statystykiem. Natomiast stanowisko statystyka zajmie
Błażej Krzyształowicz. Ostatnie lata pracował w zespole z Muszyny.

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego sponsora tytularnego: www.zmb.pl

oraz do strony linii produktów BeefMaster: www.beefmaster.pl

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni