Ostatni domowy mecz w 2022 roku

Autor: Redakcja Budowlani

Ostatni domowy mecz w 2022 roku

Po zwycięstwie w Pucharze CEV, czas na powrót na ligowy parkiet. W sobotę 17 grudnia o 19:00, w łódzkiej Sport Arenie zmierzymy się z zespołem #VolleyWrocław. Zawodniczki Grot Budowlanych mają dla kibiców świąteczną niespodziankę!

Przed 8. kolejką TAURON Ligi

W ostatnim spotkaniu, Grot Budowlane Łódź pokonały na wyjeździe OnlyBio Pałac Bydgoszcz 3:1, a najlepszą zawodniczką meczu została kapitan drużyny Monika Fedusio (28 pkt). Niemal identycznym wynikiem mogą pochwalić się nasze rywalki, które po czterosetowym meczu wygrały z UNI Opole. Tytuł MVP przypadł Regiane Bidias (19 pkt).


 

Sytuacja w tabeli

Po siedmiu rozegranych meczach, z czterema zwycięstwami i trzema porażkami, podopieczne Macieja Biernata zajmują szóstą lokatę (11 pkt). Wrocławianki natomiast mają na swoim koncie pięć porażek i zaledwie dwa zwycięstwa, co daje im ósmą pozycję w TAURON Lidze.

Ostatni w domu

Mecz z #VolleyWrocław będzie ostatnim domowym meczem Grot Budowlanych Łódź w 2022 roku. Przed naszym zespołem rewanżowy mecz 1/16 Pucharu CEV w Rumunii (21.12, 18:00) oraz spotknaie 10. kolejki TAURON Ligi w hali na Podpromiu z wicemistrzyniami Polski (29.12, 18:30).


 

Świąteczna niespodzianka

Trwa sprzedaż kalendarzy na 2023 rok. Będzie można je kupić także przed sobotnim spotkaniem w kasie hali Sport Arena od godz. 18:00. Wszystkich, którzy nabędą kalendarze, zapraszamy po meczu w okolice płyty boiska. Nasze zawodniczki złożą na nich swoje podpisy!  Cena kalendarza: 60 zł.

 


 

Dzieci do 6. roku życia wchodzą za darmo.

 

Bilety oraz karnety do nabycia w kasie hali Sport Arena od godziny 18:00.

Bilety również dostępne online KupBilet.pl

Ceny biletów:

15 zł - ulgowy

25 zł - normalny

 

Ceny karnetów:

100 zł - karnet ulgowy

200 zł - karnet normalny

700 zł - karnet VIP

 

Zaproś znajomych i przyjdź na mecz kibicować Grot Budowlanym Łódź:

WYDARZENIE

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni