Ostatnie dwa mecze w 2019 roku

Autor: Redakcja Budowlani

Ostatnie dwa mecze w 2019 roku

Przed naszym zespołem dwa ostatnie mecze w 2019 roku. W łódzkiej Sport Arenie, Grot Budowlane Łódź rozegrają spotkania w Lidze Siatkówki Kobiet oraz Lidze Mistrzyń. Pierwsze – 15 grudnia o 17:00 przeciwko drużynie #VolleyWrocław, drugie – 18 grudnia o 18:00 przeciwko tureckiemu Eczacibasi VitrA Stambuł.

Przed naszym zespołem dwa ostatnie mecze w 2019 roku. W łódzkiej Sport Arenie, Grot Budowlane Łódź rozegrają spotkania w Lidze Siatkówki Kobiet oraz Lidze Mistrzyń. Pierwsze – 15 grudnia o 17:00 przeciwko drużynie #VolleyWrocław, drugie – 18 grudnia o 18:00 przeciwko tureckiemu Eczacibasi VitrA Stambuł.

- To będą dwa ciężkie spotkania, okres przedświąteczny jest dla nas bardzo wyczerpujący. Na szczęście ostatnie mecze w tym roku zagramy w Sport Arenie, co oszczędzi nam dodatkowych podróży. Daje nam to jeszcze jeden wielki atut – granie przy własnych, niezawodnych kibicach. Zapraszam do Sport Areny – powiedziała nasza libero, Maria Stenzel.

W ostatniej, 9. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet, podopieczne Błażeja Krzyształowicza wywiozły z Bielska-Białej 3 punkty. Grot Budowlane pokonały BKS STAL 3:1, a najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Anna Bączyńska, która zdobyła 20 punktów. Nasze rywalki z Wrocławia przegrały na wyjeździe. W Legionowie musiały uznać wyższość DPD Legionovii, która wygrała 3:1.

- W niedzielę o 17:00 zagramy z zespołem z Wrocławia przed własną publicznością. Ostatnie zwycięstwo nad ekipą z Bielska dało nam zastrzyk pozytywnej energii, dlatego nie możemy się doczekać kolejnej walki o cenne punkty – powiedziała nasza przyjmująca, Julia Twardowska.

W tabeli LSK, Grot Budowlane zajmują ostatnie miejsce na podium (22 pkt). Pierwsza pozycji należy do Grupy Azoty Chemika Police (33 pkt), a druga do Developresu SkyRes Rzeszów (31 pkt). #VolleyWrocław sklasyfikowany jest na przedostatnim, 11. miejscu (5 pkt).

- Następne spotkanie, ostatnie w tym roku, rozegramy w środowy wieczór. Będzie to mecz Ligi Mistrzyń, a naszym rywalem będzie jeden z najlepszych tureckich zespołów – Eczacibasi VitrA Stambuł. Jest to przeciwnik mający w swojej kadrze wiele gwiazd. Do nich należy m.in. Tijana Bosković, Kim Yeon-koung czy Natalia Pereira. Dla nas będzie to wspaniałe doświadczenie i radość, móc zagrać z tak dobrymi zawodniczkami. Na pewno będziemy chciały pokazać się z dobrej strony i zagrać jak najlepszą siatkówkę. Liczymy na ogromne wsparcie kibiców – kontynuuje nasza przyjmująca, Julia Twardowska.  

Eczacibasi VitrA Stambuł to aktualny klubowy wicemistrz świata. Turczynki w finale uległy włoskiemu Imoco Volley Conegliano 1:3. Zespół z Turcji ma na swoim koncie wiele sukcesów. W 2019 roku zdobył wicemistrzostwo, Puchar i Superpuchar Turcji oraz srebro w KMŚ. W kadrze Eczacibasi znajdziemy wiele gwiazd. Od 2015 roku na pozycji atakującej występuje mistrzyni Europy i świata,  Tijana Boskovic. 22-letnia Serbka otrzymywała tytuł najlepszej zawodniczki oraz atakującej turnieju podczas Superpucharu Turcji, mistrzostw Europy i świata. Kolejną siatkarką, na którą należy zwrócić uwagę jest Kin Yeon-koung. To bardzo utalentowana przyjmująca, uważana za jedną z najlepszych na świecie. Po sezonie spędzonym w Szanghaju, wróciła do Stambułu, gdzie wcześniej w latach 2011-17 występowała w Fenerbahce. W całym zespole Eczacibasi VitrA Stambuł ciężko wskazać słaby punkt. Jedno jest pewne – do Łodzi przyjadą gwiazdy światowego formatu, które warto zobaczyć na żywo. Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki do wspierania naszego zespołu!

Grot Budowlani Łódź vs Eczacibasi VitrA Stambuł – środa, 18 grudnia o 18:00

Transmisja w Canal+Sport

 

Bilety można nabyć w biurze klubu od piątku (15 listopada), w hali Sport Arena, Al. Unii Lubelskiej 2, II piętro, pokój 2.048, w godzinach 10-14 (od poniedziałku do piątku) lub w dniu meczu, w kasie głównej na godzinę przed rozpoczęciem spotkania.


Bilety w cenie:
25 zł - normalny
15 zł - ulgowy

Karnety są dostępne w cenach:
150 zł - karnet normalny

75 zł - karnet ulgowy (Ulgowe karnety 50 % zniżki dla uczniów, emerytów i rencistów)

500 zł - karnet VIP (Miejsce w loży VIP. Karnet obejmuje catering oraz parking.)

 

 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni