Pani Kapitan, dziękujemy!

Autor: Redakcja Budowlani

Pani Kapitan, dziękujemy!

Monika Fedusio żegna się z Grot Budowlanymi Łódź.

Fedi spędziła w naszym klubie trzy sezony. W niebiesko-biało-czerwonych wywalczyła brązowy medal TAURON Ligi, Superpuchar PLS 2015-202 oraz brąz PreZero Grand Prix 2022/21. Wielokrotnie nagradzana była statuetką MVP, a ubiegły sezon zakończyła na czwartym miejscu wśród najlepszych atakujących oraz na piątym wśród najlepszych przyjmujących TAURON Ligi. Podczas Gali PLS została wybrana najlepszą siatkarką sezonu 2022/23.

- Trzy lata minęły bardzo szybko. W tym czasie poznałam wiele wspaniałych osób i doświadczyłam dużo dobrych momentów. W Budowlanych zaczęłam od 5. miejsca, a w drugim roku skończyłam na 4.miejscu, a miniony sezon zakończyłam z pierwszym medalem w seniorskiej siatkówce w roli kapitana. Czuję, że zrobiłam krok do przodu i rozwinęłam się nie tylko jako zawodnik, ale też jako człowiek. Czuję, że potrzebuję zmiany. Chcę spróbować nowych wyzwań i wyjść ze strefy swojego komfortu. W Łodzi czuję się jak w domu. Lubię tu mieszkać, grać dla wspaniałych kibiców i spędzać czas. Dziękuję Wam za te trzy lata. Dziękuję Wam za wsparcie i pomoc, którą od Was dostałam. Dziękuję za zaufanie i wyrozumiałość. Wspomnień mam mnóstwo i zostaną ze mną na bardzo długo. Może los się do mnie uśmiechnie i spotkamy się ponownie? Oby. Dzięki! - powiedziała Monika Fedusio.

 

- Przez te trzy sezony mogliśmy podziwiać postępy jakie Monika poczyniła na parkiecie, zarówno pod kątem sportowym jak i mentalnym. W ostatnim sezonie świetnie wywiązała się z roli kapitana, prowadząc zespół do brązowego medalu TAURON Ligi. W imieniu całego klubu dziękuję Fedi za godne reprezentowanie niebiesko-biało-czerwonych barw i życzę powodzenia w dalszej karierze. Kto wie, może historia zatoczy koło i kiedyś ponownie zobaczymy Monikę w koszulce z betką - powiedział Marcin Chudzik, prezes klubu.

 


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni