Pani Kapitan zostaje!

Autor: Redakcja Budowlani

Pani Kapitan zostaje!

Kapitan drużyny, grająca na pozycji rozgrywającej Ewelina Wilińska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i w kolejnym sezonie z betką na piersi chce walczyć o jak najwyższe cele. Ewcia zostaje z nami!

- Czuję się tu jak w domu i nie mogłabym rozstać się z Budowlanymi i z kibicami. Po ostatnim sezonie mamy apetyt na znacznie więcej i pewność, że nas na to stać - mówi Ewelina Wilińska, rozgrywająca Grot Budowlanych Łódź.

Ewelina występowała w Grot Budowlanych Łódź w sezonie 2017/18, który zakończyła z brązowym medalem mistrzostw Polski, Pucharem Polski oraz Superpucharem Polski. Następnie zdobywała doświadczenie w innych klubach TAURON Ligi. Po czterech latach, w sezonie 2022/23 wróciła do niebiesko-biało-czerwonych i wywalczyła z zespołem brązowy medal mistrzostw Polski w 2023 roku.

- Ewelina jest bardzo ważnym punktem w zespole. To doświadczona siatkarka, która daje wiele tej drużynie i w każdym meczu zostawia serducho na boisku. Tym bardziej jestem zadowolony, że dwa sezony temu wróciła do Grot Budowlanych, a teraz możemy komunikować ponowne przedłużenie kontraktu - mówi Marcin Chudzik, prezes klubu.


 

Będzie to 4 sezon Eweliny Wilińskiej w #BudowlaniToMy!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni