Paulina Bałdyga opuszcza Grot Budowlanych Łódź

Autor: Redakcja Budowlani

Paulina Bałdyga opuszcza Grot Budowlanych Łódź

Urodzona 24 lipca 1996 w Ostrołęce, grająca na pozycji rozgrywającej, Paulina Bałdyga opuszcza zespół Grot Budowlanych Łódź.

Urodzona 24 lipca 1996 w Ostrołęce, grająca na pozycji rozgrywającej, Paulina Bałdyga opuszcza zespół Grot Budowlanych Łódź.

Paulina spędziła w naszym klubie zaledwie jeden sezon, wystąpiła w 14 meczach, ale zdążyła się mocno zżyć z zespołem oraz kibicami. - Niestety kochani nie będę reprezentować barw Grot Budowlanych Łódź w następnym sezonie. Ale chciałbym Wam wszystkim bardzo mocno podziękować, że mogłam grać w tak prestiżowym klubie i przed tak fantastyczną publicznością. Dziękuję Wam, że byliście z nami zawsze i wspieraliście nas nie tylko w  tych dobrych, ale i tych gorszych moment. Sezon spędzony w Łodzi zawsze będę wspominał z uśmiechem na ustach. Szkoda, że nie udało nam się go wspólnie dograć do końca, bo myślę, że stać nas było na dużo lepszy wynik, dlatego mam nadzieję, że jeszcze kiedyś osiągniemy razem dużo więcej niż w tym sezonie. Nie żegnam się z wami, mówię do zobaczenia i życzę miłych wakacji, mimo tej trudnej sytuacji, w której się znajdujemy. Gorąco Was wszystkich pozdrawiam! – powiedziała Paulina Bałdyga.

- Paulina to dobry duch drużyny. Bardzo pozytywna osoba, która wnosi do zespołu dużo energii. W imieniu klubu oraz kibiców chciałbym podziękować Paulinie za ten sezon – powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

 

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2020/2021:

Atakujące:

Rozgrywające:

Środkowe:

Przyjmujące: Paulina Damaske

Libero:

 

Odchodzą: Paulina Bałdyga, Julia Twardowska

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni