Paweł, dziękujemy!

Autor: Redakcja Budowlani

Paweł, dziękujemy!

Po sezonie spędzonym w Grot Budowlanych Łódź, z klubem żegna się Paweł Kowal, pełniący funkcję asystenta trenera.

Paweł dołączył do sztabu szkoleniowego niebiesko-biało-czerwonych przed startem minionego sezonu. W trakcie rozgrywek poprowadził także drużynę juniorek Budowlanych do zdobycia brązowego medalu Mistrzostw Polski.

- Na wstępie ogromne podziękowania dla prezesa Chudzika i Maćka Biernata za możliwość pracy w takim klubie jakim są Grot Budowlani Łódź. Możliwość walki o medale w TAURON Lidze oraz występy w Lidze mistrzyń i Pucharze CEV były dla mnie jako trenera czymś wyjątkowy, czymś czego nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Dziękuję każdemu koledze ze sztabu za wyjątkową, przyjazną atmosferę, która towarzyszyła nam na każdym meczu i treningu. Dziewczynom z drużyny, dzięki którym mogłem rozwinąć się jako człowiek poznając tak wiele doświadczonych i utytułowanych zawodniczek. No i oczywiście naszym wspaniałym kibicom, którzy byli z nami na dobre i złe w każdej części Polski czy Europy. Nie zapominam również o zespole juniorek, który dał mi wiele emocji i szczęścia. Do zobaczenia, tym razem zza band. BudowlaniToMy - powiedział Paweł Kowal.

- Dziękuję Pawłowi za pracę jaką wykonywał w sztabie szkoleniowym Budowlanych. Mowa tutaj nie tylko o seniorskiej drużynie, ale także o zespole juniorskim, z którym zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorek. Życzę Pawłowi dalszego rozwoju i do zobaczenia na siatkarskim szlaku - powiedział Marcin Chudzik, prezes klubu.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni