Pierwszy mecz Budowlanych w 2012 roku

Autor: Redakcja Budowlani

Pierwszy mecz Budowlanych w 2012 roku

 

 

Pierwsze spotkanie w 2012 roku siatkarki Budowlanych Łódź rozegrają w hali sportowej przy ul. Skorupki o godzinie 18 w środę – 4 stycznia mierząc się z zespołem Stal Mielec.

Zeszłoroczną passę zwycięstw ( 3 do 0 z PTPS Piłą, a następnie z Impelem Gwardią Wrocław) Łodzianki przerwały porażką w meczu rozegranym 30 grudnia z Pałacem Bydgoszcz.  Budowlane Łódź mimo prowadzenia w setach 2 do 0 przegrały spotkanie w hali Łuczniczka po zaciętej walce w tie-breaku. Podopieczne Mauro Massaciego zajmują obecnie 6 pozycje w tabeli mając na swym koncie 15 punktów. Zespół Stal Mielec plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli z 10 oczkami na swym koncie.

Drużyna Stali Mielec przyjedzie do Łodzi pod wodzą nowego trenera - Jacka Wiśniewskiego. Szkoleniowiec ten zastępuje  Adama Grabowskiego, który po porażce z Impelem Gwardią Wrocław został odsunięty od pełnienia funkcji pierwszego trenera drużyny z Mielca.

Drużynie z Mielca brakuje zaledwie jednego punktu, by znaleźć się w gronie bezpiecznej ósemki. Łodzianki muszą spodziewać się, że walka z tak zdeterminowanym zespołem nie będzie łatwa. Po drugiej stronie siatki Budowlane spotkają dużą motywację, ambicję.

W zmaganiach z zespołem Stali Mielec liczymy na silne, miażdżące przeciwnika ataki Helene Rousseaux, zmienną zagrywkę w wykonaniu Eweliny Mikołajewskiej oraz na niesamowitą grę środkiem i blokiem naszego zespołu. Spodziewamy się wiary i jedności w dążeniu do zwycięstwa.

Jeżeli wszystkie te elementy zostaną spełnione to Łodzianki nie tylko są w stanie powtórzyć ostatni wynik ze spotkania z Stalą Mielec (3:2). Budowlane mogą odnieść zwycięstwo za trzy punkty.

Czy nasz zespół odniesie sukces? A może zmiana trenera pozwoli Stali Mielec na odniesienie zwycięstwa? Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na ta pytania, zapraszamy na jutrzejszy mecz.

 

Agnieszka Rutkowska

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni