Pierwszy mecz przed własną publicznością

Autor: Redakcja Budowlani

Pierwszy mecz przed własną publicznością

Już w niedzielę, Grot Budowlani Łódź zagrają pierwszy mecz przed własną publicznością! W Sport Arenie w Łodzi, niebiesko-biało-czerwone podejmą zespół z Kalisza. Początek pojedynku o godzinie 14:45.

Już w niedzielę, Grot Budowlani Łódź zagrają pierwszy mecz przed własną publicznością! W Sport Arenie w Łodzi, niebiesko-biało-czerwone podejmą zespół z Kalisza. Początek pojedynku o godzinie 14:45.

-W niedzielę zagramy pierwsze spotkanie przed własnymi kibicami. Czekałyśmy na to bardzo długo i jestem pewna, że każda z nas jest odpowiednio przygotowana. Mam nadzieję, że frekwencja naszych kibiców będzie bardzo duża - powiedziała nasza przyjmująca, Julia Twardowska.

Niedzielne popołudnie z siatkówką, będzie idealnym na spędzenie czasu z całą rodziną! Obok boiska utworzona będzie specjalna strefa dla najmłodszych kibiców. O dzieci zadba Strefa Zabaw i Edukacji Dzieci FIKOŁKOWO. Natomiast w przerwie między setami wystąpi klub sportowy "Czarne Stopy". 

W pierwszej kolejce LSK, Grot Budowlane Łódź pokonały Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:2, a najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana kapitan drużyny, Charlotte Leys. Nasza przyjmująca zanotowała 20 punktów (14 pkt atakiem, 4 pkt blokiem i 1 pkt zagrywką).

Najwięcej punktów w całym pojedynku zdobyła atakująca KSB, Anastasiya Kraiduba. Staysi miała 22 skuteczne ataki, 3 bloki oraz 2 asy. Z dobrej strony pokazała się również nasza środkowa, Jaroslava Pencova. Jarka zakończyła mecz z 7 blokami oraz z 18 punktami na swoim koncie. 

Energa MKS Kalisz przegrał na wyjeździe. W łódzkiej Sport Arenie, podopieczne Jacka Pasińskiego przegrały z ŁKS-em 0:3, do 22, 23 i 22 punktów. Po stronie Kalisza, najwięcej punktów zdobyły: Hillary Hurley (15 pkt), Adela Helić (13 pkt) oraz Adrianna Budzoń (12 pkt). 

W ubiegłym sezonie, w obu meczach górą były podopieczne Błażeja Krzyształowicza. Grot Budowlane pokonały Kalisz 3:0 oraz 3:2. 

Jak będzie tym razem?


Zapraszamy do wspierania naszej drużyny!


Bilety oraz karnety można nabyć w biurze klubu, w hali Sport Arena, Al. Unii Lubelskiej 2, II piętro, pokój 2.048, w godzinach 10-14 (od poniedziałku do piątku) oraz w kasie hali, w dniu meczu na godzinę przed jego rozpoczęciem.


Karnety:

150 zł - normalny

75 zł - ulgowy (dla uczniów, emerytów, rencistów)

500 zł - VIP (miejsce w loży VIP, catering, parking)


Bilety:

25 zł - normalny

15 zł - ulgowy

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni