Pierwszy mecz w 2024 roku!

Autor: Redakcja Budowlani

Pierwszy mecz w 2024 roku!

Od domowego spotkania w 14. kolejce TAURON Ligi podopieczne Macieja Biernata rozpoczną grę w Nowym Roku. W piątek, 5 stycznia o 19:00 w Sport Arenie, Grot Budowlane Łódź podejmą Grupę Azoty Akademię Tarnów.

Ostatni mecz w 2023 roku niebiesko-biało-czerwone pewnie wygrały 3:0 z UNI Opole, a statuetkę dla najlepszej zawodniczki otrzymała libero Grot Budowlanych - Justyna Łysiak, która została wybrana do drużyny 13. kolejki TAURON Ligi.

Z kolei nasze rywalki rok zakończyły przegraną 0:3 z Grupą Azoty Chemikiem Police. Po meczu w Tarnowie tytuł MVP przypadł również siatkarce grającej na pozycji libero - Martynie Grajber-Nowakowskiej.

Po 13. kolejkach, Grot Budowlane Łódź z dwudziestoma pięcioma punktami na swoim koncie zajmują piąte miejsce. W drugim końcu tabeli, na dziesiątym miejscu z dorobkiem zaledwie ośmiu punktów sklasyfikowane są tarnowianki.

W pierwszym spotkaniu obu zespołów w sezonie 2023/24 zwyciężyły łodzianki 3:1, a tuż po meczu wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki meczu trafiło w ręce rozgrywającej Grot Budowlanych Łódź - Martyny Łazowskiej.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni