Po meczu z Bielskiem

Autor: Redakcja Budowlani

Po meczu z Bielskiem

Debiut Marty Pol w nowym domu, głośny doping kibiców czy zbiórka dla WOŚP. Zobaczmy, co działo się podczas meczu 13. kolejki TAURON Ligi.

Witaj w domu, Marta! Dla naszej nowej środkowej był to pierwszy domowy mecz w nowych barwach. Co prawda Marta pojawiła się tylko w polu serwisowym, ale debiut ma już za sobą. Liczymy na więcej występów! 


 

Na meczu Grot Budowlanych obecni byli wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy oprócz tego, że obejrzeli mecz w hali Sport Arena za darmo, mogli zbierać pieniądze do puszek WOŚP.


 

W przerwie po drugim secie nastąpiło przekazanie pamiątkowego albumu z autografami zawodniczek Grot Budowlanych Łódź, które na licytację dla WOŚP przekazał nasz kibic, Maciek Fronczak. Co ciekawe, osobą, która wylicytowała album za 610 zł był również fan niebiesko-biało-czerwonych. Brawo! 

W hali obecna była maskotka naszego sponsora tytularnego, która rozdawałam dzieciom balony a także nagrody. Jak co mecz, zawodnczki Grot Budowlanych Łódź wyrzucają w trybuny piłeczki. Osoby, które je złapią otrzymują upominki od firmy GROT. 


 

Kibice siódmym zawodnikiem! Dziękujemy licznie zgromadzonym fanom za głośny doping z trybun. Mamy nadzieję, że zwycięstwem w kolejnym spotkaniu odwdzięczymy się Wam za wsparcie! 


 

 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni