Autor: Redakcja Budowlani

Pojedźmy do Bydgoszczy!

Klub organizuje dla swoich kibiców autokarowy wyjazd na mecz. Planowany wyjazd spod Hali Sportowej w sobotę około godziny 12:00. 
Już w sobotę - 14 maja o godzinie 18:00 w bydgoskiej hali Łuczniczka drugi mecz z GCB Centrostalem Bydgoszcz. Wszystkich kibiców Organiki Budowlanych Łódź gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tym meczu wyjazdowym.

Klub organizuje dla swoich kibiców autokarowy wyjazd na mecz. Planowany wyjazd spod Hali Sportowej w sobotę około godziny 12:00. 

Przypominamy, że w drugiej fazie play off - o zajęcie miejsc 5-8 gra się do dwóch zwycięstw. Nasza drużyna jest więc w połowie drogi do wyeliminowania GCB Centrostalu Bydgoszcz. Spróbujmy się zmobilizować i licznie pojechać do Bydgoszczy wspierać nasze dziewczyny. 

Zapowiada się pogodny majowy weekend, nasza drużyna ma szansę zrobić ważny krok do zajęcia 5-tego miejsca w lidze, a koszt wyjazdu to jedynie 30 zł. 

Wyjazdy na mecze siatkarskie to fajna, przyjazna atmosfera i bezpieczeństwo. Jeśli nie myśleliście do tej pory o tej formie wspierania drużyny, to zróbcie to teraz. Skrzyknijcie paru znajomych i spędźcie z nami siatkarską sobotę :)

Zapisy na wyjazd przyjmujemy do piątku do godziny 15:00 w biurze klubu, lub na adres e-mail: klub@budowlanilodz.pl

 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni