Poniedziałek nie taki straszny!

Autor: Redakcja Budowlani

Poniedziałek nie taki straszny!

Grot Budowlane Łódź pewnie pokonały Łódzki Klub Sportowy w siatkarskich derbach Łodzi. Tym samym sprawiając swoim niebiesko-biało-czerwonym fanom niesamowitą radość. Wiele się działo wokół meczu, nie tylko na parkiecie.

Przed spotkaniem pamiątkową grafikę z medalem i gratulacjami dla Grot Budowlanych Łódź od Łódzkiego Związki Piłki Siatkowej za zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Polski odebrała Ewelina Wilińska. 


 

W przerwach pomiędzy setami mogliśmy podziwiać występy taneczne Klubu Sportowego "Czarne Stopy". Dziękujemy, że kolejny sezon jesteście z nami! 


 

Czy Joker po raz kolejny przyniósł nam szczęście? Dziękujemy niebiesko-biało-czerwonym fanom za głośny doping i wskarcie z trybun - to było bezcenne! 


 

Po meczu każda z siatkarek otrzymała od Klubu Kibica czerwoną różę. Potem świętowaniu nie było końca. 


 

W Sport Arenie zadebiutowały w koszulkach z betką na piersi trzy zawodniczki: Andrea Mitrović, Ana Bjelica oraz Mackenzie May. Mac otrzymała także pierwszą statuetkę MVP dla najlepszej siatkarki spotkania.


 

... to nie były jedyne debiuty! Na ławce trenerskiej w roli asystenta pierwszy mecz zaliczył Paweł Kowal. Z kolei w nowych rolach - kapitana i vicekapitana wystąpiły Ewelina Wilińska oraz Justyna Łysiak. 


 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni