Porażka w drugim dniu PreZero Grand Prix PLS

Autor: Redakcja

Grot Budowlane Łódź przegrały po tie-breaku z Energą MKS Kalisz w drugim dniu turnieju PreZero Grand Prix PLS.

Od początku spotkania, zdecydowanie prowadziły podopieczne Macieja Biernata, które pierwszego seta zakończyły na swoją korzyść. W końcówce drugiej partii to siatkarki z Kalisza odskoczyły Grot Budowlanym na kilka punktów, doprowadzając do tie-breaku. W decydującym secie do 15 punktów, od początku gra toczyła się na korzyść naszych rywalek. Niebiesko-biało-czerwone walczyły do końca, ale nie były w stanie zatrzymać Karoliny Drużkowskiej, najlepiej punktującej zawodniczki meczu (29 pkt).

Energa MKS Kalisz - Grot Budowlane Łódź 2:1 (23:25, 25:28, 15:10)

To nie koniec występów naszego zespołu w turnieju PreZero Grand Prix PLS! Jutro zagramy z drużyną BKS Bostik Bielsko-Biała. Początek meczu o godzinie 11:30. Transmisja na kanale Polsat Sport.