Porażka w tie-breaku kończy dobry Turniej

Autor: Redakcja Budowlani

Porażka w tie-breaku kończy dobry Turniej

Nasze rywalki z Sopotu były w Szamotułach niepokonane, a zwycięstwem w tie-breaku przypieczętowały swoje zwycięstwo w Turnieju. 
W swoim ostatnim meczu Turnieju Szamotuły Enea Cup siatkarki Organiki Budowlanych Łódź uległy drużynie Atomu Trefla Sopot 2:3 (25:23, 10:25, 25:19, 22:25, 11:15). Była to jedyna nasza porażka w Turnieju. W poprzednich dniach drużyna zanotowała cenne zwycięstwa z Bankiem BPS Muszynianką Fakro Muszyną i BKS Aluprofem Bielsko-Biała.

Nasze rywalki z Sopotu były w Szamotułach niepokonane, a zwycięstwem w tie-breaku przypieczętowały swoje zwycięstwo w Turnieju. 

W dzisiejszym meczu trener Masacci wystawił w pierwszym składzie zawodniczki, które we wcześniejszych meczach grały mniej i udowodniły one, że rywalizacja o miejsce w wyjściowym składzie jeszcze trwa. Świetne zawody rozegrała Joanna Mirek (19 pkt), będąca w zgodnej opini obserwatorów najlepszą zawodniczką meczu. Wart podkreślenia jest fakt, że w naszej drużynie na zmiany wchodziła jedynie Katarzyna Mróz. Ana Grbac, Karolina Kosek, Anita Kwiatkowska oraz Helene Rousseaux odpoczywały dzisiaj przed wtorkowym meczem z Impelem Gwardią Wrocław. 

Organika Budowlani Łódź zaprezentowała się w turnieju z bardzo dobrej strony. W wysokiej formie do zespołu powróciły reprezentantki Polski: Karolina Kosek i Anita Kwiatkowska, co bardzo cieszy przed wtorkową inauguracją PlusLigi Kobiet we Wrocławiu. Bardzo dobrze wygląda również zgranie zespołu z nową rozgrywającą Aną Grbac oraz powracającą po kontuzji Martą Wójcik. 

Najlepszą zawodniczką naszego zespołu w całym turnieju została wybrana Ana Grbac

Nasza drużyna jedzie do Wrocławia bezpośrednio z Szamotuł, w dobrych humorach, z zamiarem powalczenia o zwycięstwo. 

Organika Budowlani Łódź vs. Atom Trefl Sopot 2:3 (25:23, 10:25, 25:19, 22:25, 11:15).

Organika Budowlani Łódź: Mikołajewska (7), Mirek (19), Bryda (14), Wójcik (4), De Paula (12), Golec (8), Ciesielska (L) oraz Mróz

Atom Trefl Sopot: Tokarska, Konieczna, Świeniewicz, Ssuschke-Voigt, Ozsoy, Wilk, Saad (L)

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni