Prezydent Hanna Zdanowska: Będzie podium!

Autor: Redakcja Budowlani

Prezydent Hanna Zdanowska: Będzie podium!

Podczas oficjalnej prezentacji drużyny Prezydent Łodzi - pani Hanna Zdanowska - nie omieszkała osobiście życzyć zawodniczkom powodzenia w nowym sezonie. Znalazła też chwilę by podzielić się z nami swoimi odczuciami odnośnie zbliżających się rozgrywek ligowych.
M.O.: Jak się pani podoba nowa drużyna?
Hanna Zdanowska: Bardzo mi się podoba! Cieszę się, że zespół został wzmocniony. Przyszły kolejne nowe siatkarki, ale są też kluczowe zawodniczki, które przez tyle lat rosną razem z drużyną, rozwijają się. Bardzo mnie cieszy, że mimo sukcesów, które odnoszą – bo na arenie ogólnopolskiej przecież odnoszą sukcesy – i tak cały czas są z nami. I to jest właśnie fantastyczne.
 
Czy w tym sezonie, podobnie jak w poprzednim, zamierza pani regularnie pokazywać się na meczach Organiki?
A czy ja kiedykolwiek mówiłam, że nie będę? Pewnie, że będę. Oczywiście!
 
Bywa pani na większości spotkań, więc zna pani doskonale tę drużynę. Które zawodniczki pani zdaniem będą kluczowe w nadchodzącym sezonie?
Myślę, że Karolina (Kosek – przyp. red.) na pewno. Jest obecnie jedną z najlepiej ocenianych polskich siatkarek. Nie znam jeszcze nowych zawodniczek, które do nas dołączyły: Any z Chorwacji i Helene z Belgii. Na pewno Luana czy nasza libero Kasia dadzą z siebie wszystko. Ja kibicuje wszystkim naszym dziewczynom i trzymam kciuki za każdą z nich. Przede wszystkim chciałabym, żeby nasze kontuzjowane zawodniczki jak najszybciej wróciły do najwyższej formy. Naprawdę mamy dobry zespół. Nie widzę tu słabego punktu.
 
Które miejsce zajmie drużyna na koniec sezonu?
Ja bym bardzo chciała, żeby dziewczyny na tym pudle stanęły. Jestem zawsze maksymalistką w związku z czym wierzę, że będzie to bardzo wysoka lokata.
 
Dziękuję i do zobaczenia na meczach.
Dziękuję bardzo.
rozmawiał Marcin Olczyk

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni