Przed 1/8 finału TAURON Pucharu Polski

Autor: Redakcja Budowlani

Przed 1/8 finału TAURON Pucharu Polski

Grot Budowlani Łódź rozpoczynają walkę o TAURON Puchar Polski! W 1/8 finału zmierzą się z zespołem UNI Opole. Mecz odbędzie się w łódzkiej Sport Arenie w najbliższy wtorek, 8 listopada o godzinie 17:30.

Początek sezonu dla Grot Budowlanych nie jest udany. Zespół zanotował dwie porażki i jak do tej pory nie zdobył pierwszych punktów w sezonie 2022/23. Pucharowe spotkanie będzie doskonałą szansą na przerwanie złej passy .

- Jesteśmy zdeterminowani żeby wygrać spotkanie. Jest to idealna okazja do tego aby zmazać niepowodzenie z dwóch pierwszych kolejek i wrócić na właściwy tor. To na pewno będzie trudny mecz ale nasz zespół stać na dobrą grę - Maciej Biernat, trener Grot Budowlanych.

Z kolei nasze rywalki w ostatniej kolejce TAURON Ligi po zwycięstwie nad Radomką Radom zapisały na swoim koncie pierwsze 3 punkty w sezonie.

- Jutrzejszy mecz mam nadzieję, że będzie dla nas wyczekiwanym przełamaniem i ruszymy do przodu. Na pewno damy z siebie wszystko, zostawimy serducho na boisku i postaramy się ze wszystkich sił, żeby to spotkanie wygrać. Wsparcie kibiców jak zawsze będzie dla nas niezwykle ważne - Martyna Łazowska, rozgrywająca niebiesko-biało-czerwonych.


 

Informacje o biletach i karnetach

 

Na mecze Pucharu Polski obowiązują karnety na sezon 2022/23.

Dzieci do 6. roku życia wchodzą za darmo.

 

Bilety do nabycia w kasie hali na godzinę przed rozpoczęciem spotkania oraz online: KupBilet.pl

 

Ceny biletów:

15 zł - ulgowy

25 zł - normalny

Ceny karnetów:

100 zł - karnet ulgowy

200 zł - karnet normalny

700 zł - karnet VIP

 

Zaproś znajomych i przyjdź na mecz kibicować Grot Budowlanym Łódź:

WYDARZENIE FACEBOOK

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni