Święto Niepodległości z Grot Budowlanymi. Przed meczem z Legionovią.

Autor: Redakcja Budowlani

Święto Niepodległości z Grot Budowlanymi. Przed meczem z Legionovią.

W 3. kolejce TAURON Ligi zmierzymy się z IŁ Capital Legionovią Legionowo. Spotkanie odbędzie się w Święto Niepodległości, 11 listopada o godz. 19:00 w łódzkiej Sport Arenie. Podczas prezentacji obu drużyn zostanie odśpiewany Mazurek Dąbrowskiego.

Bez punktów

Po dwóch kolejkach TAURON Ligi, zarówno łodzianki jak i legionowianki nie zapisały na swoim koncie pierwszych punktów w sezonie 2022/23. Gospodynie niespodziewanie przegrały pierwsze spotkania bez ugrania choćby jednego seta. Najpierw z Radomiem, następnie na wyjeździe w Bielsku. Niemal identyczny start zmagań na ligowych parkietach mają nasze rywalki, które przegrały dwukrotnie 0:3, najpierw z mistrzyniami Polski - Grupą Azoty Chemik Police, następnie w Łodzi z ŁKS-em.

 

Przełamanie w Pucharach

Wtorkowy wieczór, Grot Budowlane Łódź mogą zaliczyć do udanych. Mimo pełnego zwrotów akcji meczu z Opolem i rozstrzygnięcia dopiero w tie-breaku to zespół prowadzony przez Macieja Biernata mógł cieszyć się z awansu do 1/4 finału TAURON Pucharu Polski. Tego samego nie mogą powiedzieć legionowianki, które na własnym terenie uległy wrocławiankom 1:3 i pożegnały się z turniejem.

 

W dniu Niepodległości pomagamy Zosi

Klub Kibica Grot Budowlanych Łódź dołączył do zbiórki na rzecz małej Zosi, która zmaga się z chorobą SMA. Podczas meczu będą zbierane pieniądze na leczenie dziewczynki. Zachęcamy do wsparcia inicjatywy!

 

Wypowiedzi siatkarek Grot Budowlanych

Małgorzata Lisiak: Najbliższy mecz z Legionovią będzie dla nas bardzo ważny. Jest okazją do zdobycia pierwszych punktów, których nam brakuje. Na pewno nie nastawiamy się na łatwe spotkanie. We wcześniejszych meczach nasza gra nie wyglądała dobrze, więc teraz musimy się mocno skoncentrować i powalczyć o zwycięstwo.

Justyna Łysiak: Początek sezonu był dla nas bardzo trudny. Teraz liczy się każdy punkt w tabeli, dlatego w meczu z Legionovią chcemy zgarnąć pełną pulę. Wiemy, że to będzie trudne spotkanie. Liczymy na kontynuację dobrej passy po zwycięstwie w 1/8 Pucharu Polski.

Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo

11 listopada 19:00

Sport Arena w Łodzi

Transmisja Polsat Sport


 

Informacje o biletach i karnetach

Ceny biletów:

15 zł - ulgowy

25 zł - normalny

70 zł - VIP

Ceny karnetów:

100 zł - karnet ulgowy

200 zł - karnet normalny

700 zł - karnet VIP

Dzieci do 6. roku życia wchodzą za darmo.

Bilety do nabycia w kasie hali na godzinę przed rozpoczęciem spotkania oraz online: KupBilet.pl
 

Zaproś znajomych i przyjdź na mecz kibicować Grot Budowlanym Łódź:

WYDARZENIE FB

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni