Roni, dziękujemy!

Autor: Redakcja Budowlani

Roni, dziękujemy!

Grająca na pozycji atakującej, Veronica Jones-Perry w przyszłym sezonie nie będzie reprezentowała Grot Budowlanych Łódź.

Grająca na pozycji atakującej, Veronica Jones-Perry w przyszłym sezonie nie będzie reprezentowała Grot Budowlanych Łódź.

Amerykanka przez jeden sezon występowała w niebiesko-biało-czerownych barwach. Jednak zdecydowanie zaznaczyła swoją obecność w Tauron Lidze zdobywając 518 punktów dla naszego klubu. W rankingu najlepszych atakujących zajęła czwarte miejsce. Przez cały sezon stanowiła o sile naszego zespołu.

- Bardzo dziękuję Roni za ostatni sezon spędzony w moim klubie. Bardzo miło nam się współpracowało, jest prawdziwą profesjonalistką. Mimo zmiany pozycji, bo wcześniej występowała jako przyjmująca, stała się czołową atakującą w naszej lidze. Życzę powodzenia Roni w dalszej karierze – powiedział prezes Marcin Chudzik.

 

- Naprawdę bardzo podobał mi się czas spędzony w Grot Budowlanych Łódź. Jestem wdzięczna za wszystko czego tutaj doświadczyłam i zrobiłam. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim kibicom, którzy zawsze sprawiali, że czułam się tutaj kochana i wspierana. Mimo, że nie mogli być z nami na hali, to jednak robili wszystko byśmy czuły ich obecność. Cieszę się, że mogłam uczyć się i rozwijać u boku wspaniałych zawodniczek i życzę im oraz klubowi wszystkiego najlepszego! Dziękuję! – powiedziała Veronica Jones-Perry.

 

Skład Grot Budowlanych Łódź na sezon 2021/2022:

Atakujące: Julia Szczurowska

Rozgrywające: Martyna Łazowska

Środkowe: Weronika Centka, Małgorzata Lisiak, Anna Lewandowska.

Przyjmujące: Paulina Damaske, Monika Fedusio, Zuzanna Górecka

Libero: Justyna Łysiak

 

Klub opuszczają: Veronica Jones-Perry, Maria Stenzel.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni