Rozpoczynamy walkę o brąz!

Autor: Redakcja Budowlani

Rozpoczynamy walkę o brąz!

Przed drużyną Macieja Biernata najważniejsze mecze w sezonie - rywalizacja o trzecie miejsce w TAURON Lidze. Czy Grot Budowlane Łódź powtórzą wynik sprzed roku?

W poprzednim sezonie TAURON Ligi niebiesko-biało-czerwone zdecydowanie trzykrotnie pokonały BKS w spotkaniach o brązowy medal rozgrywek. Dwukrotnie na wyjeździe 3:1 oraz przed własną publicznością 3:0. Co ciekawe, po ostatnim gwizdku sędziego wyróżnienia dla najlepszych siatkarek trafiły w ręce obecnych zawodniczek Grot Budowlanych - Eweliny Wilińskiej i Justyny Łysiak.


 

- Można powiedzieć, że walka o brązowy medal jest powtórką z rozrywki. Ponownie będziemy grać z drużyną z Bielska. Zdajemy sobie sprawę, że to będą bardzo ciężkie spotkania, ponieważ bielszczanki grają bardzo dobry sezon i trzeba przygotować się na to, że rywalizacja w trzech meczach może się nie skończyć. Na pewno wiemy, że musimy dać z siebie wszystko i zagrać jak najlepszą siatkówkę, żeby na koniec świętować z brązowym medalem na szyi - zapowiada Małgorzata Lisiak, środkowa Grot Budowlanych Łódź.


 

W drodze do rywalizacji po ostatnie miejsce na podium nasza drużyna pokonała w ćwierćfinale ŁKS Commercecon Łódź (stan rywalizacji 2:1) oraz w półfinale uległa Grupie Azoty Chemik Police (stan rywalizacji 0:2). Z kolei BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała wyeliminował UNI Opole (stan rywalizacji 2:0), a następnie po dwóch tie-breakach uległ PGE Rysicom Rzeszów (stan rywalizacji 0:2).

W obecnym sezonie Grot Budowlane Łódź w fazie zasadniczej nie zdołały pokonać bielszczanek. Oba spotkania kończyły się wygraną rywalek 3:2. Czas na rewanż! 


 

Terminarz spotkań o 3. miejsce:

  • 12.04 (piątek) 17:30: BKS BOSTIK ZGO Bielsko - Biała - Grot Budowlani Łódź
  • 16.04 (wtorek) 17:30: Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK ZGO Bielsko
  • 19.04 (piątek) 17:30: BKS BOSTIK ZGO Bielsko - Grot Budowlani Łódź
  • ew. 23.04 (wtorek) 17:30: Grot Budowlani Łódź - BKS BOSTIK ZGO Bielsko
  • ew. 26.04 (piątek) 17:30: BKS BOSTIK ZGO Bielsko - Grot Budowlani Łódź

Wszystkie mecze będą transmitowane w Polsacie Sport.


 

Informacje o biletach:

  • Bilety w cenie 25 zł (normalne) i 15 zł (ulgowe) dostępne są:

- na KupBilet.pl,
- w biurze klubu w godzinach 10:00 - 14:00,
- w dniu meczu w kasie przy wejściu głównym od godziny 16:30.

Na mecz obowiązują karnety na spotkania Grot Budowlanych w sezonie 2023/24. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo.

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni