Rusza II edycja Amatorskiej PlusLigi

Autor: Redakcja Budowlani

Rusza II edycja Amatorskiej PlusLigi

 
Podejmij wyzwanie! - pod takim hasłem rusza II edycja Amatorskiej PlusLigi, ogólnopolskich zawodów w siatkówkę halową.

 

Pierwsza edycja rozgrywek w 2010 roku zainaugurowała społeczny program Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej skierowany do miłośników siatkówki. Zachęceni jej sukcesem kontynuujemy program, rozszerzając jego zasięg na osiem miast i dodając młodzieżową kategorię dla zawodników w wieku 16 i 17 lat.
W terminie od marca do lipca 2011 roku siatkarze i siatkarki amatorzy zmierzą się w halach w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie i Bydgoszczy. Po zmaganiach na szczeblu regionalnym w czerwcu rozegrane zostaną dwa półfinały: w Poznaniu i Warszawie. Zwycięska drużyna II edycji Amatorskiej PlusLigi zostanie wyłoniona w wielkim finale, który rozegrany będzie 9 lipca br. w hali Ergo Arena w Gdańsku jako przedmecz finału Ligi Światowej.
Rekrutacja trwa od 11 stycznia do 21 lutego br. Uczestnikami Amatorskiej PlusLigi 2011 mogą być wyłącznie klienci sieci Plus. Aby wziąć udział w rozgrywkach, należy złożyć komplet formularzy zgłoszeniowych w jednym ze stu siedmiu wyznaczonych punktów sprzedaży sieci Plus w miastach, w których odbywać się będą rozgrywki. Rejestracji można dokonać również poprzez formularz on-line. Formularze zgłoszeniowe, regulamin, spis wyznaczonych punktów sprzedaży oraz pozostałe informacje na temat rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Amatorskiej PlusLigi pod adresem: www.amatorskaplusliga.pl. Udział w rozgrywkach na każdym etapie jest bezpłatny. Na drużyny zgłaszające się w punktach sprzedaży Plusa czeka bonus w postaci koszulek sportowych z nazwą zespołu!
Amatorska PlusLiga to projekt realizowany przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej, dlatego na każdym etapie rozgrywek siatkarze klubów PlusLigi z regionu, w którym odbywać się będą rozgrywki eliminacyjne i ligowe, podzielą się swoim doświadczeniem z amatorami.
 
Sponsorem rozgrywek Amatorskiej PlusLigi jest operator sieci Plus.
Patronami medialnymi rozgrywek zostali: Sport.pl, „Gazeta Wyborcza” i Radio Złote Przeboje.
 
Zapraszamy wszystkich pasjonatów siatkówki do wzięcia udziału w rozgrywkach. Amatorska PlusLiga to przykład na to, jak w prosty sposób z kibica można stać się zawodnikiem, spełnić swoje marzenia i zagrać przed meczem Ligi Światowej!
 
Informacje: www.amatorskaplusliga.pl
 

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni