Siódmy sezon w Grot Budowlanych Łódź

Autor: Redakcja Budowlani

Siódmy sezon w Grot Budowlanych Łódź

Grająca na pozycji środkowej Małgorzata Lisiak będzie występowała w naszej drużynie w sezonie 2024/25.

- To będzie mój 7 sezon z rzędu w barwach Budowlanych. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie stworzymy silny zespół, który będzie walczył o jak najwyższe cele. Do zobaczenia na hali - mówi Małgorzata Lisiak, środkowa Grot Budowlanych Łódź.

Gosia z Grot Budowlanymi Łódź zdobyła jak do tej pory Superpuchar Polski 2018, srebrny medal mistrzostw Polski 2019 oraz brąz 2023, Superpuchar Polskiej Ligi Siatkówki 2015-2020.

Miniony sezon był zdecydowanie najlepszym dla Małgorzaty Lisiak w niebiesko-biało-czerwonych barwach. Zawodniczka w każdym spotkaniu utrzymywała bardzo wysoki procent skuteczności w ataku, a rozgrywki zakończyła jako druga najlepsza blokująca w TAURON Lidze (92 pkt). W trakcie sezonu 2023/24 trzykrotnie była nagradzana statuetką MVP.

- Cieszę się, że tak doświadczona i stale rozwijająca się zawodniczka ponadto długo związana z naszym klubem zostaje na kolejny sezon. Gosia jest jedną z najlepszych środkowych w lidze i stanowi mocny punkt drużyny. Z sezonu na sezon rozwija skrzydła i mam nadzieję, że w kolejnym zagra jeszcze lepiej - mówi Marcin Chudzik, prezes klubu.


 

Gosia, razem gramy dalej w #BudowlaniToMy!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni