Siatkarskie święto Łodzi!

Autor: Redakcja Budowlani

Siatkarskie święto Łodzi!

Już w środę, 28 marca o godzinie 18:00 w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się kolejny mecz pomiędzy Grot Budowlanymi Łódź a ŁKS Commercecon Łódź. Razem stwórzmy siatkarskie święto w naszym mieście! 

Już w środę, 28 marca o godzinie 18:00 w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się kolejny mecz pomiędzy Grot Budowlanymi Łódź a ŁKS Commercecon Łódź. Razem stwórzmy siatkarskie święto w naszym mieście! 

Będzie to trzeci derbowy pojedynek pomiędzy łódzkimi zespołami w tym sezonie. Pierwszy miał miejsce 7 grudnia 2017 r. w ramach 11. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, wtedy to ekipa ŁKS-u pokonała nasz zespół w trzech setach. Za tę porażkę zrewanżowaliśmy się 11 marca podczas finału o Puchar Polski 2018 w Nysie. Wygraliśmy z zespołem ŁKS Commercecon Łódź 3:0. Jakim wynikiem zakończy się kolejne starcie? Dowiemy się już niebawem!

Będą to IV SIatkarskie Derby Łodzi w Lidze SIatkówki Kobiet (dwa spotkania rozegrane w ubiegłym sezonie zakończyły się zwycięstwem Budowlanych). Na wszystkich meczach gromadziła się rekordowa liczba kibiców na trybunach (około 5 tysięcy na każdym spotkaniu). Tym razem zapełnijmy Atlas Arenę!

 

Serdecznie zapraszamy do kupowania biletów na to wydarzenie! Bilety w sprzedaży stacjonarnej będą dostępne od środy (21 marca).

Kibice Grot Budowlanych Łódź

Bilety będą mogli Państwo nabywać od środy (21 marca) w biurze klubu w hali Atlas Arena, mieszczącym się na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44, w godz. 9 - 14 od poniedziałku do piątku (telefon 782 997 053) lub godzinę przed spotkaniem w kasie przy wejściu głównym. Po godzinie 14:00 w Centrum Biletów w Atlas Arenie (poniedziałki, czwartki: 10.00-18.00 oraz wtorki, środy, piątki: 8.00-16.00).

Ceny biletów:

Normalny - 20 zł

Ulgowy - 12 zł

VIP - 50 zł

Nasi Kibice mogą również nabywać  bilety już teraz za pośrednictwem internetu.

Na stronie www.kupbilet.pl pod tym linkiem:

https://www.kupbilet.pl/sport/siatkowka/vb0950

 

 

Kibice ŁKS Commercecon Łódź

Wszystkich kibiców ŁKS-u zapraszamy do kupowanie biletów na sektory G, H, J. Bilety będą dostępne w Sklepie Kibiców ŁKS Łódź znajdującym się na samym końcu trybuny stadionu przy Al. Unii 2 lok 117. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.

Bilety będą również dostępne w Centrum Biletów w Atlas Arenie.
Biuro czynne jest:
poniedziałki, czwartki: 10.00-18.00
wtorki, środy, piątki: 8.00-16.00

 

Informacja dla przedstawiciel mediów

W systemie Accredito.com został utworzony proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na mecz z ŁKS Commercecon Łódź. Nowych wniosków nie muszą składać dziennikarze, którzy otrzymali akredytacje stałą na mecze Grot Budowlanych Łódź w sezonie 2017/2018.

 

Prezes Budowlanych, Marcin Chudzik zaprasza 500 łódzkich seniorów oraz 2000 uczniów łódzkich szkół podstawowych, aby bezpłatnie uczestniczyli w tym sportowym święcie naszego miasta. Warunkiem bezpłatnego udziału w meczu jest wysłanie listy z nazwiskami dzieci oraz nauczycieli, które będą chciały wziąć udział w spotkaniu (zadecyduje pierwszeństwo zgłoszeń) na e-mail: klub@budowlanilodz.pl

Z kolei wejściówki dla seniorów zostaną przekazane za pośrednictwem Zespołu ds. Seniorów działającego przy Wydziale Zdrowia Urzędu Miasta Łodzi. 

 

 

 

Wszyscy do Atlas Areny!

Wszyscy na Derby!

 

 

 

 

Zdjęcie: Justyna Serafin

Grafika: Katarzyna Kozłowska

 

 

* Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Fundacji LOTTO

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni