Siatkarskie derby Łodzi już w niedzielę

Autor: Redakcja Budowlani

Siatkarskie derby Łodzi już w niedzielę

W ramach siedemnastej kolejki Orlen Ligi dojdzie do pojedynku pomiędzy Grot Budowlani Łódź a zespołem ŁKS Commercecon Łódź. Będzie to drugi mecz derbowy w tym sezonie! Spotkanie odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 22 stycznia o godzinie 17:00 w Atlas Arenie.

W ramach siedemnastej kolejki Orlen Ligi dojdzie do pojedynku pomiędzy Grot Budowlani Łódź a zespołem ŁKS Commercecon Łódź. Będzie to drugi mecz derbowy w tym sezonie! Spotkanie odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 22 stycznia o godzinie 17:00 w Atlas Arenie.

Zespół Grot Budowlani Łódź aspiruje w tym sezonie do strefy medalowej. Obecnie plasuje się na trzecim miejscu tuż za aktualnym mistrzem Polski, drużyną Chemika Police oraz brązowym medalistą, Impelem Wrocław. Natomiast Łódzki Klub Sportowy zajmuje siódmą pozycje w tabeli rozgrywek.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem ekipy prowadzonej przez rodzinny duet Krzyształowiczów. Grot Budowlani Łódź pokonali ŁKS Commercecon  3:0 (25:17, 25:19, 25:16). Wówczas MVP meczu została wybrana atakująca, Kaja Grobelna.

 

Klub Małego Kibica

Podczas meczu będzie utworzona specjalna strefa dla dzieci. Nasi milusińscy wraz z rodzicami będą mogli przebywać w Klubie Małego Kibica. Do dyspozycji będą duże klocki do zabawy, gry, wyjątkowe kolorowanki. Ale nie tylko! Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych oraz pomalować sobie twarz w niebiesko-biało-czerwone barwy. Nad Klubem Małego Kibica będą czuwały animatorki ze Strefy Zabaw i Edukacji Dziecka - M.A.M. – „FIKOŁKOWO"! (Dzieci muszą być w strefie wraz ze swoimi opiekunami.)

W Atlas Arenie nie zabraknie również naszych maskotek, z którymi dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia, przybić piątkę! Grocik oraz Gąska będą dopingować nasz zespół razem z Klubem Kibica. A nasz sponsor tytularny GROT - Zakład Przetwórstwa Mięsnego zaplanował również konkurs z nagrodami.

 

Gramy i pomagamy!

W niedziele odbędzie się również drugi finał zbiórki plastikowych nakrętek na rzecz małej kibicki Alicji. Wszystkie osoby, które zebrały nakrętki prosimy o dostarczenie ich do hali przed meczem i pozostawienie w kasie głównej Atlas Areny.

 

Bilety

Bilety można nabyć w biurze klubu w hali Atlas Arena na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44, w godzinach 9-14 od poniedziałku do piątku (numer telefonu 782 997 053) lub bezpośrednio przed meczem w kasie przy wejściu nr 1. Sprzedaż prowadzona będzie również w Centrum Biletów Atlas Areny (wejście nr 1 na poziomie 0) w godzinach: środa - piątek od 8:00 do 16:00 oraz w czwartek od 10:00 do 18:00.

 

W Internecie: https://kupbilet.onet.pl/sport/siatkowka/vb0784

Ceny biletów:

VIP – 50 zł

Normalny – 15 zł

Ulgowy – 5 zł

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26 r. życia oraz emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.

 

 

 

 

Agnieszka Pruszkowska

Zdjęcie: Katarzyna Kozłowska

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni