Siatkarskie emocje na niebiesko

Autor: Redakcja Budowlani

Siatkarskie emocje na niebiesko

Już w piątek o godzinie 18:00 kolejne spotkanie pierwszej fazy play off PlusLigi Kobiet, w którym Organika Budowlani Łódź zmierzy się z Bankiem BPS Muszynianką Fakro Muszyną. Po dwóch porażkach w Muszynie rywalizacja z najlepszą drużyną sezonu zasadniczego przenosi się do Łodzi, gdzie nasze siatkarki chcą zrewanżować się Muszyniankom.
Uważam, że tym razem będziemy w stanie nawiązać wyrównaną walkę. Udowodniłyśmy to już w trzecim secie przegranego spotkania w Muszynie. A w piątek naszym dodatkowym atutem będzie własny parkiet i kibice. - Mówi przed meczem libero naszego zespołu - Katarzyna Ciesielska.
 
Dwa tygodnie, które minęły od poprzedniego spotkania to w sporcie okres w którym zmienić może się bardzo dużo. Przede wszystkim podkreślić należy, że o swojej kontuzji zdążyła już zapomnieć Katarzyna Bryda, która jest w pełni gotowa do rywalizacji. Poza Katarzyną Zaroślińską, która wciąż przechodzi rehabilitację po operacji kolana wszystkie siatkarki są w pełni zdrowe, dając trener Małgorzacie Niemczyk odrobinę większy komfort taktyczny.
 
Przed nami w piątkowy wieczór siatkarskie emocje na najwyższym ligowym poziomie. Nasz zespół nie ma przed tym meczem nic do stracenia. Miejmy więc nadzieję, że zobaczymy ciekawy, wyrównany mecz i prawdziwą radość z gry.
 
Przed meczem chcielibyśmy jeszcze zaapelować do kibiców Organiki Budowlanych Łódź, abyśmy zaczęli przychodzić na mecze naszego zespołu ubrani na niebiesko. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie to wymagało czasu, jednak od czegoś trzeba zacząć. Zaczynamy na koniec sezonu 2010/2011 z nadzieją, że na każdym kolejnym meczu coraz więcej z nas będzie ubrana na niebiesko.

Ubieramy się na niebiesko i widzimy w piątek o godzinie 18:00 w naszej Hali Sportowej. Emocje gwarantowane!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni