Srebro vs Brąz

Autor: Redakcja Budowlani

Srebro vs Brąz

Już jutro o godzinie 20:30 podejmiemy w Atlas Arenie zespół Developres SkyRes Rzeszów w ramach 18. Kolejki LSK. Spotkanie będzie transmitowane przez telewizję Polsat Sport.

Już jutro o godzinie 20:30 podejmiemy w Atlas Arenie zespół Developres SkyRes Rzeszów w ramach 18. Kolejki LSK. Spotkanie będzie transmitowane przez telewizję Polsat Sport.

W ubiegłym sezonie zespół Developres SkyRes Rzeszów mierzył wysoko i osiągnął historyczny dla rzeszowskiej, żeńskiej siatkówki sukces. Podobnie jak nasza ekipa znalazł się w Final Four Pucharu Polski 2017, a zmagania w Orlen Lidze zakończył tuż za nami, plasując się na trzecim miejscu i zdobywając brąz. Był to pierwszy medal na koncie rzeszowianek. Podobnie jak u nas. Grot Budowalni Łódź w sezonie 2016/2017 pierwszy raz, w historii istnienia klubu, sięgnęli po medal i tytuł wicemistrza Polski.

W tym sezonie oba zespoły nieco odmieniły swoje składy. Jednak cele pozostały te same. Zarówno Developres SkyRes Rzeszów, jak i Grot Budowlani Łódź znajdują się w pierwszej czwórce, która pretenduje do walki o medale. Nasz zespół zajmuje czwarte miejsce z trzydziestoma trzema punktami na koncie, a podopieczne Lorenzo Micelliego trzecią pozycję z bilansem czterdziestu jeden punktów. W pierwszym starciu to zespół z Rzeszowa wygrał mecz 3:0. Kto odniesie zwycięstwo tym razem? Czy uda nam się zrewanżować za porażkę w pierwszej rundzie? Tego dowiemy się już jutro! Serdecznie zapraszamy do Atlas Areny by wspierać nasz zespół oraz by przeżyć niesamowite emocje na żywo!

Bilety i karnety można nabywać w biurze klubu w hali Atlas Arena, mieszczącego się na poziomie 0, wejście nr 3, lokal 44 w godz. 9 – 14 od poniedziałku do piątku (telefon 782 997 053) lub godzinę przed spotkaniem w kasie przy wejściu głównym.

Ceny biletów:

Normalny – 20 zł

Ulgowy – 12 zł

 

 

Zdjęcie: Katarzyna Kozłowska

 

 

* Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Fundacji LOTTO

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni