Sylwia Wojcieska: Jesteśmy w stanie powalczyć z każdym przeciwnikiem

Autor: Redakcja Budowlani

Sylwia Wojcieska: Jesteśmy w stanie powalczyć z każdym przeciwnikiem

 Nie udało się wygrać tego spotkania, choć było bardzo blisko. Jeden cenny punkcik zdobyty. Czego zabrakło?
Siatkarki Organiki Budowlanych Łódź przegrały z ekipą Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyny 2:3, co pozwoliło im zdobyć kolejny niezwykle cenny punkt. Po tym spotkaniu udało nam się porozmawiać ze środkową łódzkiego zespołu – Sylwią Wojcieską

 Nie udało się wygrać tego spotkania, choć było bardzo blisko. Jeden cenny punkcik zdobyty. Czego zabrakło?

- Bardzo się cieszymy, że zdobyłyśmy ten jeden punkt. Jest on dla nas bardzo ważny. Przełamałyśmy złą passę, która nad nami ciążyła. Szkoda, że nie udało nam się zdobyć dwóch punktów ale to jest teraz nie istotne, cieszymy się z tego jednego.

Jakie założenia na kolejne spotkania, bo wnioski na pewno zostaną wyciągnięte i porażka ta na coś się przysłuży. Gra naprawdę wyglądała bardzo dobrze ale mimo tego zabrakło czegoś w tych decydujących akcjach. Pech?

- Myślę, że każda z nas bardzo chciała wygrać ten mecz, bo wiadomo, że każde zwycięstwo podnosi morale zespołu. Czego brakowało? – Nie wiem. Usiądziemy, zobaczymy w statystykach nad czym trzeba popracować, co trzeba poprawić. A do kolejnego meczu przystąpimy tak samo zdeterminowane jak do tego, bo uważam, że jesteśmy w stanie powalczyć z każdym przeciwnikiem.

Przerwa świąteczna trwała zaledwie chwilę, ale czy mimo to udało się zregenerować siły i pofolgować sobie przy wigilijnym stole?

- To prawda, to były krótkie święta, ale myślę, że każda z nas odetchnęła, odpoczęła troszkę od siatkówki i od tego wszystkiego, dzięki czemu wróciłyśmy wypoczęte, zadowolone i przygotowane do ciężkiej pracy.

Wracając jeszcze myślami do świąt.. ulubiona potrawa wigilijna to..?

- Moja ulubiona potrawa to kapusta z grzybami (śmiech) ale lubię jeść wszystko.

Jak wygląda atmosfera w zespole? Marta Wójcik odpadła z rywalizacji w bardzo przykry sposób, kontuzja wykluczyła ją z dalszej gry. Jak trzymacie się wewnątrz?

- Wszystkie staramy się pomóc Marcie. Uważam, że Marta sobie świetnie radzi.

A problemy innych zawodniczek? Coś poważniejszego dzieje się w tym momencie?

- Wszystko jest w porządku.

A Pani zdrowie?

- Moje zdrowie też jest w porządku.

Dziękuję bardzo za rozmowę i życzę zwycięstw.

- Również dziękuję.

 

Rozmawiała Olga Kabała  

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni