Autor: Redakcja Budowlani

Sylwia Wojcieska po meczu z BKS-em

 Ogromne gratulacje! Pokazałyście naprawdę wielką klasę i przede wszystkim wolę walki.
Organika Budowlani Łódź odniosła niezwykle cenne zwycięstwo nad Mistrzyniami Polski! BKS nie wykorzystał swojej szansy za komplet punktów, dzięki czemu kibice zgromadzeni w łódzkim Pałacu Sportu mieli powody do radości. Oto co po meczu powiedziała nam Sylwia Wojcieska:

 Ogromne gratulacje! Pokazałyście naprawdę wielką klasę i przede wszystkim wolę walki.

- Najważniejsze, że mamy te dwa punkty. Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Mam nadzieję, że przełamałyśmy złą passę i dalej pójdzie nam już łatwiej, że będzie lepiej.
 
A co z psychiką? W tie-break’u wreszcie pokazałyście wolę walki i wielką determinacje.
- My naprawdę chcemy wygrywać, tylko w pewnym momencie się zacinamy. Nie mamy zielonego pojęcia z czego to wynika. Pracujemy nad tym. Bardzo się cieszę, że wytrzymałyśmy dziś psychicznie i wygrałyśmy 3:2.
 
Macie nadzieję, że to pomoże Wam w kolejnych spotkaniach? Przełamałyście złą serię i kibice chyba wreszcie mogą być dumni z tego zwycięstwa. Pozwoli Wam to ruszyć teraz pełną parą i walczyć o kolejne wygrane?
- Mam nadzieję, że naprawdę ruszymy z kopyta i teraz będzie już tylko lepiej.
 
Dziękuję.
- Dzięki.
 
Sylwia w imieniu całego zespołu Organiki Budowlanych Łódź ogromnie dziękuje wszystkim kibicom za naprawdę wspaniały doping! Za najlepszych kibiców! Jesteście wspaniali!

Sponsorzy tytularni

Sponsorzy główni

Partnerzy techniczni