Szczegółowy plan turnieju w Bobolicach
Szczegółowy plan turnieju w Bobolicach
Szczegółowy plan turnieju w Bobolicach
Dziś oficjalnie rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu ORLEN Ligi, która startuje 5. października, jednak zanim rozpoczną się zmagania ligowe, czeka nas seria turniejów towarzyskich, w śród których znajduje się ENERGA CUP - Bobolice 2013! Poniżej prezentujemy Wam dokładne informacje przekazane przez organizatorów.
Wszystkich miłośników siatkówki zapraszamy na TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET ENERGA CUP – BOBOLICE 2013 z okazji II rocznicy nadania Gimnazjum w Bobolicach imienia Agaty Mróz-Olszewskiej, który odbędzie się w Hali Widowiskowo – sportowej w Bobolicach w dniach 20-22 września 2013r.
Agata Mróz-Olszewska swoją postawą życiową imponowała wielu ludziom, dlatego też wybór siatkarki na patrona Gimnazjum spotkał się z wielkim uznaniem nie tylko naszej młodzieży, ale całej społeczności miasta i gminy Bobolice.
Organizowany przez nas kolejny Turniej Piłki Siatkowej ma być wyrazem szacunku dla Patrona naszego Gimnazjum.
Bilety na turniej będą do nabycia w KASIE Hali Widowiskowo – Sportowej od
19 sierpnia 2013r.
· dzieci, młodzież do 18 roku życia oraz studenci – wstęp wolny (konieczna legitymacja do wglądu!)
· dorośli –5zł za jeden dzień turnieju (2 mecze)
PROGRAM TURNIEJU
PIĄTEK 20.09.2013
10:00-14:00 – turniej integracyjny z udziałem młodzieży z Domów Dziecka oraz młodzieży gimnazjalnej
15:15 – rozgrzewka zespołów KS „Pałac" Bydgoszcz i PTPS Piła
16:00 – pierwszy mecz KS „PAŁAC" BYDGOSZCZ – PTPS PIŁA
18:00 – 18:30 – UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU
18:30 – rozgrzewka zespołów Siódemka SK Bank Legionovia i Beef Master Budowlani Łódź
19:15 – mecz SIÓDEMKA SK BANK LEGIONOVIA – BEEF MASTER BUDOWLANI ŁÓDŹ
SOBOTA 21.09.2013
14:15 – rozgrzewka zespołów KS „Pałac" Bydgoszcz i Beef Master Budowlani Łódź
15:00 – mecz KS „PAŁAC" BYDGOSZCZ – BEEF MASTER BUDOWLANI ŁÓDŹ
17:15 – rozgrzewka zespołów PTPS Piła i Siódemka SK Bank Legionovia
18:00 – mecz PTPS PIŁA – SIÓDEMKA SK BANK LEGIONOVIA
NIEDZIELA 22.09.2013
11:15 – rozgrzewka zespołów Beef Master Budowlani Łódź i PTPS Piła
12:00 – mecz BEEF MASTER BUDOWLANI ŁÓDŹ – PTPS PIŁA
14:15 – rozgrzewka zespołów KS „Pałac" Bydgoszcz i Siódemka SK Bank Legionovia
15:00 – mecz KS „PAŁAC" BYDGOSZCZ – SIÓDEMKA SK BANK LEGIONOVIA
17:00 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU
ORGANIZATORZY